gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

onları düşündüğünüzü belli edin!!!

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bazen merak ederiz arkadaşlarımız bize neden tek kelime bile yazmadan komik mailler yollarlar ? Belki bu açıklayıcı olur ;
    [​IMG] Çok meşgul oduğun zaman , ama hala iletişimde olmak istediğinde, Tahmin et ne yaparsın, iletirsin.

[​IMG] Söyleyecek hiçbirşeyin olmadığında, Ama hala iletişimde olmak istediğinde, iletirsin.

[​IMG] Birşeyler söylemek istediğinde, ama nasıl olacağını bilmediğinde, iletirsin

[​IMG] Şunu bilmelisin: Hala hatırlanıyorsun, hala önemlisin, hala seviliyorsun, hala umursanıyorsun, hala isteniyorsun, Ve tahmin et ne alacaksın? benden sana bir mail.

[​IMG] Öyleyse arkadaşım, gelecek sefer bir ileti aldığında, öylesine bir mail attığımı düşünme, Fakat şöyleki...

[​IMG] Ben seni bugünde düşündüm !

[​IMG] Bunu arkadaşlarınıza yollayın ve herzaman onları düşündüğünüzü bilsinler ve bunu size yollayan arkadaşınızada geri yollamayıda unutmayın. Bırakın sizinde onları düşündüğünüzü bilisinler.

onları düşündüğünüzü belli edin!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seni düşündüğümde

seni düşündüğümde

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ALLAH rızası için dua edin =( almasın Yaradanım onu benden

ALLAH rızası için dua edin =( almasın Yaradanım onu benden

arkadaşlar sizlerden tek bir ricam var.benim hayatım yaşıma göre pek normal bir hayat degil.acılarla dolu yetimligin verdigi bir sürü sorun işte.ben, bu karanlıgımda sadece aydınlatan tek bir adam var.oda babam gibi gördügüm dedem.rahatsızdı ve bu aralar durumu gittikçe kötüleşiyormuş. ben perşemde günü yanına gidicem trabzona.onu yanluz bırakamamçher telefonda gül kokulum gelde seni son kez...
  3. 6 Adımda Onu Aşık Edin

6 Adımda Onu Aşık Edin

Son zamanlar da dikkatinizi çeken özel birisi var.Ona karşı boş degilsiniz fakat onun sizin hakkınızda ne düşündüğünü ögrenmek için can atıyorsunuz ama bir türlü ögrenemiyorsanız. Size önereceğimiz 6 yöntemle onu kendinize çekerek aşık edebilirsiniz. Ona aşkınızı itiraf etmek için daha fazla beklemeyin.. Kendinize iyi bakın Öncelikle kendinize özen gösterin. Formunuzu korumak için sağlıklı...
  4. Karşı cinsten hoşlandığınızı ona nasıl belli edersiniz??

Karşı cinsten hoşlandığınızı ona nasıl belli edersiniz??

eet melekler ondan hoşlandıınıs nası belli edersini??
  5. Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Bu konu; ben onu çok sevdim dizisi oyuncu kadrosu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 yılında ekranlara gelmesi planlanan dizilerden biri de Ben Onu Çok Sevdim dizisi. Merhum başbakanlarımızdan, idamla hayatına son verilen Adnan Menderes 'in arasında kaldığı iki aşkı anlatacak olan dizide Mahir Günşiray 'ın başrolde olacağı kesinleşmişti. Dizide rol alacak diğer oyuncular...

Sayfayı Paylaş