Onları unutmayalım!

Rabbim herkesin duasını kabul etsin. Özellikle şehitlerimizin ruhuna da bir Fatiha göndermeyi unutmayın meleklerim.

Saol Tuqçecim.:)

allah vefat etmiş bütün insanların bu mübarek cuma gününde mekanlarını cennet eylesin asim annenin ruhu içinde dua edicem canım elimizden geldiğince bugun yasini şerif ve cuma suresini okumaya calısalım cok büyük sevap bütün sevdiklerimizin ruhuna

hamişimmmmmmm canımm benimm allah bin kere razı olsun senden bitanemmm allah ne muradın varsınnn. rabbim el açıpda dua eden herkesin duasını kabul etsin kimseyi geri çevirmesin inşallah canım.

Melekler bugun ku yapmis oldugunuz butun dualariniz ilk once insallah kabul olur, herkese saglik mutluluk sevgi huzur ve gonlunuzden istediginiz her seyin hayirlisiyla kabul olup, sizlere nasip olmasini dilerim Rabb'imden.
Bu guzel cuma mesajlarini okuyunca inanin çok duygulandim, bi kere daha bu forumun ne kadar guzel kalpli meleklerle suslenmis oldugunu gormus oldum, ve çok mutluyum.
Herkese mutlu saglikli huzurlu, ve iman dolu bir hayat diliyorum, kendinize cici bakin melekler =)

Geri