gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Onların Evi Yok..:(

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Onların Evi Yok..:(

canıım emeğine sağlıık..gerçekten halimize şükretmemiz lazıım..yüce rabbim herkesi bu kış günlerinde korusun..telrar teşekkürler...

3. aşk_perisi

aşk_perisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

allah herkesin yardımcısı olsun
    bu ne yaz ne kış allah kimseyi evsiz barksız burakmasın amin

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

içler acısı gerçekten insanın yüreği burkuluyor bu kareleri görünce empati yapamadan duramıyo insan...
    emeğine sağlık canım

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Gerçekten yürek burkan bir manzara sokakları kaldırımları köprü altını bankamatikleri mesken seçen bu insanlar malesef devlet kayıtlarındanda ki yerlerinide kaybediyorlar çoğunun nüfus bile cüzdanı yok malesef elimizden geldiğince yardımlarda bulunmalıyız bu hassas konu için +rep emeğine sağlık canım

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

:( Allah yardımcı olsun

Onların Evi Yok..:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ev ödevini ona siz sevdirin

Ev ödevini ona siz sevdirin

Uzun ve rahat bir yaz tatilinden sonra okul ve ev ödevlerine geri dönüş, birçok çocuk ve ebeveyni bir taraftan heyecanlandırırken, diğer taraftan da kaygılandırabilir. Oysa doğru ve etkili bir tutumla çocukların ev ödevi, aile ilişkilerini bozan bir faktör olmaktan çıkabilir. Birçok çocuk ev ödevi konusunda bir noktada direnç gösterir ya da ödev yapmayı reddedebilir. Bunlar genellikle...
  2. Orhan Gencebay - Ya Evde Yoksan

Orhan Gencebay - Ya Evde Yoksan

ya evde yoksan akor ya evde yoksan nota notaları muhabbet sokağı numara 90 orhan gencebay muhabbet sokağı Aşkınla ne garip hallere düştüm Herşeyim tamam da bir sendin noksan Yağmur yaş demeden yollara düştüm İçim ürperiyor ya evde yoksan Ya yolu kaybettim ya ben kayboldum Ne olur bir yerden karşıma çıksan Tepeden tırnağa sırılsıklam oldum İçim ürperiyor ya evde yoksan Elbisem...
  3. Onlar artık evlerinin kadını oldular

Onlar artık evlerinin kadını oldular

KARİYERİ ÇÖPE ATTILAR! 'ÇOCUK DA YAPARIM KARİYER DE' DEMEYEN ÜNLÜ GÜZELLER, ARTIK EVLERİNİN KADINI OLDU. SELİN TOKTAY, NİHAN AKKUŞ, ÖZLEM SERTER İLK AKLA GELENLERDEN.... Modern kadınların dilinden 'Çocuk da yaparım, kariyer de' sloganı düşmese de onlar meslek hayatlarını zirvedeyken ellerinin tersiyle itti. Hepsi de maddi durumu iyi eşler seçen bu isimlerin diğer ortak özelliği ise...
  4. Evinizde manzara yoksa duvarınızda olsun

Evinizde manzara yoksa duvarınızda olsun

Duvar resim örnekleri Duvara resim çizmek Eğer manzaralı bire viniz yoksa duvara manzara resmi çizimi yaptırarak manzara görünümünü sağlayabilirsiniz. Farklı ve iç açan bir duvar dekorasyonu istiyorsanız duvara resim yapma fikri hoş bir fiki olabilir.
  5. Evinizde manzara yoksa yapın olsun

Evinizde manzara yoksa yapın olsun

manzaralı duvar kağıtları duvar resimleri örnekleri Eğer manzaralı bir eviniz yoksa üzülmeyin. Duvar kağıdı kullanarak istediğiniz manzarayı evinizde kullanmanız mümkün. Manzaralı oturma odası hoş hoş duruyor. Sizde bu uygulamayı evinizin her köşesine uygulayabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş