gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Onların gücü ancak benim kızıma yeter, Türk milletine yetmez” dedi.

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

TERÖRİSTLER SEVİNMESİNLER...​
    [​IMG]Aleyna'nın annesinden hainlere ders Güngören'deki patlamada ölen 3 yaşındaki Aleyna Çelik, Amasya'da toprağa verildi. Kızının bugün doğum günü olduğunu söyleyen acılı anne, teröre ders verdi.
    Güngören'deki patlamalarda hayatını kaybeden 3 yaşındaki Aleyna Çelik, Amasya'da toprağa verildi. Acılı anne, "Kızımın bugün doğum günüydü. Doğum gününde giymek için gelinlik istemişti. Dolabında asılı kaldı." diye

Güngören'deki patlamalarda hayatını kaybeden 3 yaşındaki Aleyna Çelik, Amasya'nın Göynücek ilçesinde toprağa verildi.

Aleyna Çelik'in cenazesi, sabah erken saatlerde Ilısu köyündeki akrabalarının evine getirildi. Buradan köy camisine götürülen cenaze, kılınan namazın ardından köy mezarlığında toprağa verildi.

İstanbul'a 10 yıl önce taşınan anne Melike ve baba Günsal Çelik, cenaze töreninde yakınları tarafından teselli edilmeye çalışıldı.

Anne Melike Çelik, "Benim canımı aldılar, Allah da onların canını alsın. Kızımın bugün doğum günüydü. Doğum gününde giymek için gelinlik istemişti. Dolabında asılı kaldı. Doğum günü hediyelerini veremeden kızım öldü. Ağlamıyorum, sevinmesinler. Onların gücü ancak benim kızıma yeter, Türk milletine yetmez" dedi.

Baba Günsal Çelik de "Bebekleri öldüren katiller için ne söyleyebilirim. Onlar bebek katili. Kızımın bugün doğum günüydü, doğum gününü kutlamak yerine, mezara koyduk" diye konuştu.

Cenaze törenine Aleyna Çelik'in ailesi, Vali Vekili Ayhan Durmuş, Tokat Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Yusuf Kaya, Göynücek Kaymakamı Levent Öztil, 15. Eğitim Tugay Komutanı Yardımcısı Kurmay Albay Ceyhan Karagöz, Amasya Jandarma Komutan Vekili Binbaşı Hasan Çelikgönülal, İl Emniyet Müdürü Mustafa Demirok ve vatandaşlar katıldı.

Annesi Melike Çelik ile birlikte anneannesi Perihan Özkul'u ziyarete giden Aleyna, akşam gezmek için annesi, anneannesi ve kuzeni Taha Yıldızlı ile dışarı çıktıklarında patlama meydana gelmişti. Patlamada Taha Yıldız da hayatını kaybetmişti.

Onların gücü ancak benim kızıma yeter, Türk milletine yetmez” dedi. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. türk milleti...

türk milleti...

[/URL] [/URL] :D:D:Demeğe saygı:D:D:D
  2. Ceza Türk Milleti

Ceza Türk Milleti

bayrağımız, şanımız, vatan bizim canımız, feda olsun kanımız, şanlı türk milletiyiz biz ne kadar şanslıyız liderimiz atamız egemenlik milletin hem kayıtsız hem şartsız çıktı birgün samsun'a gitti millet toplana bu topraklar a bizim sahip çıkın vatana mehmetçik var tepede kan kusturur kafire milletini düşünür uykusuz o nöbette ey türk milleti ey türk milleti ey türk milleti ley ley ley ley...
  3. Orhan Gencebay - Gücün Yeterse

Orhan Gencebay - Gücün Yeterse

Gücün yeterse aklın keserse, Vur vur vur beni, Eğer elindeyse gönül defterinden, Sil sil sil beni, Sen başlattın bu oyunu, Şimdi dönmek yakışır mı? İsyan etmiş deli gönlüm, Bir gülüşle yatışırmı? Bırakıpta gidemezsin, Hiçbir şeyi çözemezsin, Uzlaşmanın var bir yolu, Başkasını sevemezsin, Sevemezsin,sevemezsin, Başkasını sevemezsin, Ben seviyorum, Gidemezsin,gidemezsin, Bırakıpta gidemezsin,...
  4. Aldıklarını vermeye gücün yetmez

Aldıklarını vermeye gücün yetmez

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Cihan Ünal "Hande beni ısırıyor, ben de onu ısırıyorum" dedi!

Cihan Ünal "Hande beni ısırıyor, ben de onu ısırıyorum" dedi!

hande ataizi cihan ünal sevişme sahnesi cihan ünal hande ataizi sevişme cihan ünal, hande ataizi, özel hayatlar oyunu, Bu haberi okuyunca şok oldum diyebilirim Melek'ler. Sonrasın da da "iyiymiş, kolay gelsin" diye de söylendim kendi kendime :D:D:D:D Cihan Ünal ve Hande Ataizi ikilisi "Özel Hayatlar" adlı oyunda birlikte oynuyorlar. Zira sevişme sahnelerinde Hande,...

Sayfayı Paylaş