gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Online Şikayet Bildirim Sistemi Nedir bu konuda bilgi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba sizden Online Şikayet Bildirim Sistemi Nedir bu konuda bilgi rica ediyorum aranızda Online Şikayet Bildirim Sistemi Nedir bilen varsa bir zahmet bana da yazsın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Online Şikayet Bildirim Sistemi
    Online Şİkayet Bildirim Sistemi Nasıl Çalışıyor

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ( BTK ), internet üzerinden yapılabilecek bir şikayet uygulaması hizmetini başlattı. Bu hizmete göre, işletmeciler tarafından sunulan sabit ve mobil telefon ile internet hizmetleri hakkındaki tüketici şikayetleri bundan sonra online olarak yazılabilecek.

Şikayetlerin iletilebilmesi ve başvurularla ilgili işlemlerin takip edilebilmesi için öncelikle ”tuketici.btk.gov.tr” internet adresine girilerek sisteme üye olunması gerekmektedir. Üyelik işleminin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesinin ardından sisteme giriş yapanlar, şikayet taleplerini bu yol ile iletibilecekler.

Online Şikayet Bildirim Sistemi Nedir bu konuda bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kast Sistemi nedir bilgi verirmisiniz

Kast Sistemi nedir bilgi verirmisiniz

Kast sistemi nedir hangi ülkelerde uygulanır sistemin yürüyüşü nasıldır bilgi verirseniz sevinirim.
  2. Çalışmanın Faydaları Nelerdir bu konuda bilgi verin

Çalışmanın Faydaları Nelerdir bu konuda bilgi verin

Arkadaşlar merhaba sizden Çalışmanın Faydaları Nelerdir bu konuda bilgi rica ediyorum şimdiden çok tşk ediyorum vereceğiniz bilgiler için.
  3. Tablet Pc Nedir bu konuda bilgi verin

Tablet Pc Nedir bu konuda bilgi verin

Merhaba şu okullara dağıtılımı ile meşhur olan ve benim de son günlerde sık sık duyar olduğum Tablet Pc Nedir arkadaş merak ettim biliyorsanız yazın da bizde bilelim yahu:)
  4. Fotoğraf Çekme Teknikleri nelerdir bu konuda bilgi

Fotoğraf Çekme Teknikleri nelerdir bu konuda bilgi

Merhaba arkadaşalr sizden Fotoğraf Çekme Teknikleri hakkında biliyorsanız bana da bilgi vermenizi rica ediyorum Fotoğraf Çekme Teknikleri nelerdir ?
  5. Adalet Örgütü Nedir bu konuda bilgi verin

Adalet Örgütü Nedir bu konuda bilgi verin

Selam arkadaşlar acaba Adalet Örgütü Nedir bu konuda bilgisi olan var ise aranızda Adalet Örgütü Nedir yazsın bana

Sayfayı Paylaş