gebe
  1. Zuhalyakup

Zuhalyakup Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Onu çok seviyorum

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Zuhalyakup tarafından paylaşıldı.

Ben 2defa evlip ayrıldım ayrıldıktan sonra birisine aşık oldum eski esimle beraber yaşıyorum oğlumu çok özledim oyuzden geldim ama aşık olduğum kişiyi çok özledim oyuzden kararsizim o mu yoksa oğlum mu bana bu konuda yardımcı olur musunuz çok mutsuzum

2. Mishalisa

Mishalisa Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Ayrıldınız ve eski eşinizle yaşıyorsunuz sonrada birine aşık oldunuz . Bence ikisinide seçin oğlunuzuda alın aşık olduğunuz kişiyle yaşayın :D

Onu çok seviyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. onlara çok şey borçluyuz...

onlara çok şey borçluyuz...

Şehir hatları vapurlarına binmeyenimiz yoktur. Bir fincan sahlebin de üst katta tadına doyulmaz. Gün olur KARAOĞLANOĞLU İLE Kadıköy'e geçer, zaman gelir ADEM YAVUZ'a yetişemez, Karaköy iskelesinde ŞEHİT NECATİ GÜRKAYA'nın yanaşmasını bekleriz. Peki kimlerdi bu isimleri yaşatılanlar.İşte onlardan birkaçı. KARAOĞLANOĞLU (ŞEHİT PİYADE ALBAY) P.Albay İbrahim KARAOĞLANOĞLU,50.Piyade Alay...
  2. arkadaşımız olan no man no cry ünüversiteyi kazandı onu çok seviyorum

arkadaşımız olan no man no cry ünüversiteyi kazandı onu çok seviyorum

:a020::a020::ehe::ehe::ehe::ehe::ehe:evet arkadaşlar bende onun kadar sevindim sıralamada 0008381 de yar aldı ve piskoloji kazandı kendisini burdan tebrik ediyorum ve kokuku kokulu öpüyorum:kiss::kiss::kiss::kiss:
  3. Bu Tarzı Çok Seviyorum

Bu Tarzı Çok Seviyorum

Japonya ülkesini bilmeyeniniz yoktur.Japonya denilce aklıma ilk gelen moda oluyor.Japon modacılar o kadar güzel tasarımlar yapıyorlar ki sanki benim kafam da ki modayı öğrenip benim için tasarlıyorlarmış gibi:meçhul: Şimdi diyeceksiniz ki ''meçhul ne saçmalıyor'':laugh:Hemen anlatayım.Kendime bir tarz belirledim ve hep o tarz kıyafetler aramaya başladım.Ama bulduklarım kafamdakilerin yarısı...
  4. onu hala seviyorum

onu hala seviyorum

sevgilim bana dönsün duası onu hala seviyorum sevdiğim geri dönsün duası sevdiğim bana geri sevgilim 2005 aralıktı onu ilk gördüğümde aşık oldum....hayatımda olsa keşke dedim ve 2 ay sonra biz çıkmaya başladık.Rüya gibi başladı çılgın gibi seviyorduk fakat bi farkla ben onu daha çok seviyor yada daha çok boğuyordum...Kavgalar başladı 6.aydan sonra hep benim onu sürekli yanımda olmasını...
  5. Onu Çok Seviyorum

Onu Çok Seviyorum

Sana, yine sensiz bir gecenin karanlıklarından sesleniyorum.Gece her zamankinden daha sessiz, dört duvar arasında bir sen, bir ben varız şu odanın yine uyku yok gözlerimde bir başka hüzün çöktü içime sevgili, bambaşka bir hüzün sen ağladığımı hissediyorsun diye, sen üzülüyorsun diye, günlerdir ağlayamıyorum sevgili, ağlayamıyorum… Çok yalnızım sensizliğe dayanamıyorum.Bu gece izin ver bana...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş