gebe
  1. tqb

tqb Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Onu seviyorum ve ne yapacağımı bilemiyorum :/

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında tqb tarafından paylaşıldı.

arkadaslar sınfmzda bi çocuk var ve herkesn ilgisni üstne cekeblcek kadr tatlı bnce.. bu bnm şahsi fikrm aslnda bilemiyrm. onunla knsrken diğer arkdslarmla knustğmda oldğu gbi rahat knusamyrm . ve snki onu svdğmi anlıyo hssine kapılıyorm. yüzüne bakarken kekeleyerek konusuyorm. bazen sasırıyorm. ona cevap veremiyorm. bana seslendiğnde dahi cevap veremiyo gbi oluyorm. sanki herkes onu sevdğimi yada hoşlandğmı artk bu hssettğm her nyse.. herkes bunu anlamş bliyomş bi hssediyorm. snki o yanmdayken hep bnu ima ediyorlarmş gbi gliyo.. bugn yanmza glmsti birden btün arkdslarm gzlern cok gzel dediler. güldüler fln onu svdğmi anldklarnı hssettm tuhaf tuhaf harktler icine grdim oda anldı diye cok kötü hssettm beynim bulandı tamamen derse bile odaklanamadım :( meğerse dertleri bskaymıs tlfnmu almslar saklamslar alrken görmym diyede o an öyle harktler icine grmsler. ama ben sevdğmi anldlar gbisinden bi hisse kaplp onada arkdslarmada cok tuhaf davrndm.. diğerlrnn yannda nasılsam hoslandğm cocuğn yanındada öyle davranablmek istyrm:( yoksa aptal oldğmu düsüncktr artk:( ki kesin düşünydr. adını syldğnde cvp vrirken bile saçmlayn bi kızım bn onun gznde.. davranslarma Nsıl hakim olablrm:(((

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevgisinden garip garip hareketler yapan bayanlar,o erkek tarafından hoş karşılanır.Erkeğin hoşuna gider bu aptalcasına hareketler.Kendimden biliyorum :)

Onu seviyorum ve ne yapacağımı bilemiyorum :/ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. onu hala seviyorum

onu hala seviyorum

sevgilim bana dönsün duası onu hala seviyorum sevdiğim geri dönsün duası sevdiğim bana geri sevgilim 2005 aralıktı onu ilk gördüğümde aşık oldum....hayatımda olsa keşke dedim ve 2 ay sonra biz çıkmaya başladık.Rüya gibi başladı çılgın gibi seviyorduk fakat bi farkla ben onu daha çok seviyor yada daha çok boğuyordum...Kavgalar başladı 6.aydan sonra hep benim onu sürekli yanımda olmasını...
  2. Ne Alacağımı Bilemiyorum =(

Ne Alacağımı Bilemiyorum =(

Bu sitedeki bazı konulara baktım ve sizin bana yardımcı olabileceğinizi düşündüm...Siteniz çok güzel ve sizde bir aile gibisiniz umarım bende bu ailenin bir parçası olabilirim =) Yardım istemem gereken konu ise erkek arkadaşıma ne hediye alacağm...Sanırım biraz komik gibi ama gerçekten 1,5 aydan beri beri bulamıyorum... Gerçekten çok kararsızım...:S Lütfen bana yardım edin Sizin bana...
  3. Çok Mutsuzum Ne Yapacağımı Bilemiyorum...

Çok Mutsuzum Ne Yapacağımı Bilemiyorum...

evet arkadaslar sızınle bır sey paylasmak ıstıyorum artık ben yapamıyorum esımle olmuyor yapamıyoruım artık asılamıyacak sorunlarım var tedavısı yok bunun elımden gelenı yapıyorum eskısı gıbı olabılmek ıcın olmuyor ne de o bana yardımcı oluyo artık ayrılmaya karar verdım tek cozum bu olucak her halde cunku ben cok yoruldum onun laflarından sorumsuzlugundan bagırıp cagırmasından benım bır...
  4. ne yapmalıyım  bilemiyorum

ne yapmalıyım bilemiyorum

Ben 12 yaşıma iki ay sonra girecegim.cildim soğuktan dolayı sanırım kuru.arko klasik yağlı krem iyingeliyor ama ben siyah noktalar ve yağlardan kurtulmak istiyorum şimdiden ileride kusursuz bir cilt sahibi olmak için adım atmak istiyorum lütfen yardım edin
  5. Onu çok seviyorum

Onu çok seviyorum

Ben 2defa evlip ayrıldım ayrıldıktan sonra birisine aşık oldum eski esimle beraber yaşıyorum oğlumu çok özledim oyuzden geldim ama aşık olduğum kişiyi çok özledim oyuzden kararsizim o mu yoksa oğlum mu bana bu konuda yardımcı olur musunuz çok mutsuzum

Sayfayı Paylaş