Onu seviyorum ve ne yapacağımı bilemiyorum :/

tqb

Yeni Üye
Üye
Onu seviyorum ve ne yapacağımı bilemiyorum :/
arkadaslar sınfmzda bi çocuk var ve herkesn ilgisni üstne cekeblcek kadr tatlı bnce.. bu bnm şahsi fikrm aslnda bilemiyrm. onunla knsrken diğer arkdslarmla knustğmda oldğu gbi rahat knusamyrm . ve snki onu svdğmi anlıyo hssine kapılıyorm. yüzüne bakarken kekeleyerek konusuyorm. bazen sasırıyorm. ona cevap veremiyorm. bana seslendiğnde dahi cevap veremiyo gbi oluyorm. sanki herkes onu sevdğimi yada hoşlandğmı artk bu hssettğm her nyse.. herkes bunu anlamş bliyomş bi hssediyorm. snki o yanmdayken hep bnu ima ediyorlarmş gbi gliyo.. bugn yanmza glmsti birden btün arkdslarm gzlern cok gzel dediler. güldüler fln onu svdğmi anldklarnı hssettm tuhaf tuhaf harktler icine grdim oda anldı diye cok kötü hssettm beynim bulandı tamamen derse bile odaklanamadım :( meğerse dertleri bskaymıs tlfnmu almslar saklamslar alrken görmym diyede o an öyle harktler icine grmsler. ama ben sevdğmi anldlar gbisinden bi hisse kaplp onada arkdslarmada cok tuhaf davrndm.. diğerlrnn yannda nasılsam hoslandğm cocuğn yanındada öyle davranablmek istyrm:( yoksa aptal oldğmu düsüncktr artk:( ki kesin düşünydr. adını syldğnde cvp vrirken bile saçmlayn bi kızım bn onun gznde.. davranslarma Nsıl hakim olablrm:(((

Sevgisinden garip garip hareketler yapan bayanlar,o erkek tarafından hoş karşılanır.Erkeğin hoşuna gider bu aptalcasına hareketler.Kendimden biliyorum :)

Geri