gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Onu Uyandırmaya Kıyamıycaksınız

Konu, 'Komik Resimler' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

[​IMG] I
    I
    I
    I
    I
    I
    I
    I
    I
    I
    I
    I
    I
    I
    I
    I
    I
    I
    I
    I
    I
    I
    I
    I
    I
    I
    I

Son düzenleme: 19 Ocak 2008
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Onu Uyandırmaya Kıyamıycaksınız
    ay iğrençççç kıymakmı la ben bunu kıyma ederim be çok iğrenç kıllara bak iyğkkkk

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Onu Uyandırmaya Kıyamıycaksınız

öööööööööööööööööööööööööööööööögggggggggggggggggggg..yanı...

Onu Uyandırmaya Kıyamıycaksınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vampir Uyandırma Diyalogları

Vampir Uyandırma Diyalogları

- abi uyan -ha hmmpf nooldu lan? -abi kan araniyormus bizim dolaptakinden veriim mi diye sorcaktik ondan seyettik? -la olm bi s.. git allasen! - bak yine üstü acik yatmissin cocuum pijamalarini da giymemissin gece soguk olur hadi kalk da pijamalarini giy evladim. - ya anne bi git ya vampirim ben vampir! - ol yavrum ben olma demiyorum ki bak cam da acik üsütürsün hadi annesinin kuzusu o...
  2. On

On

Rüyada on sayısı mevki, nüfus, yetkidir. Kişinin işlerinin kolaylaşacağına işaret eder.
  3. Hadi Ona Onu Anlatın

Hadi Ona Onu Anlatın

Yeni tanışan iki insan bence birbini nasıl anlamaya ve tanımaya çalışmalı biliyormusunuz? İster telefonla, ister karşınızda, ister messenger da onunla konuşurken, sanki karşınızda bir başkası varmış gibi ona onu anlatın... Hissettiklerinizi, onunlayken neler düşündüğünüzü, o yokken neler çektiğinizi, hani içinize kapanık biriyseniz karşınızda o yokmuş gibi rahat rahat dökün içinizi,...
  4. ona..

ona..

[ı]hayatından çıkarırsan bir gün beni hasretle bekleyeceğim hayatına umutla girmeyi....[/ı] [ı] ülküelif...[/ı] [ı]gözlerini gözlerimden bir dakika bile ayırmaki,[/ı] [ı]gözlerim senin gözlerinin,[/ı] [ı]başka gözlere bakacağından [/ı] [ı]korkmasın...[/ı] [ı] ülküelif..[/ı]
  5. Vampir Uyandırma Dialogları

Vampir Uyandırma Dialogları

komik vampir sözleri abii uyan -ha pf nooldu lan? -abi kan araniyormus bizim dolaptakinden veriim mi diye sorcaktik ondan seyettik? -la olm bi ***** git başımdan malak ! - beyfendi? -sen kimsin la? -site yoneticisiyim, 45 senedir aidat odemiyomussunuz, elektrigi de kacak kullandiginizi tespit ettik, ayrica cop ver... -ulan kan manyaaa ettiniz beni be! gel lan soyle (haart)!! -esheduuu......

Sayfayı Paylaş