gebe
  1. Aşık Şeker

Aşık Şeker Forum Okuru

Onun için ölebilirim

Konu, 'Çöplük' kısmında Aşık Şeker tarafından paylaşıldı.

ben onu çok seviyorum hatta onun için ölebilirim ama o beni galiba sevmiyor ben biraz cesaretli davranarak ona facebook ta arkadaşlık isteği gönderdim acaba doğrumu yaptım

2. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    ben aşkımdan ölsem bile böyle bişey hayatta yapamazdım. platonik yaşardım uzaktan bakardım uzaktan severdim :) biyerde kişisel tercih biraz da cesaret.hani derler ya hayatta gerekli olan şey sadece 20 saniyelik deli cesareti diye işte o deli cesareti hiç gelemedi gelmedi bana :D ama sen o an öyle hissetmişsindir eklemişsindir. doğru yanlış diye kalkıp seni yargılayamam ama o sana böyle bişey hissetmiyosa senin ona bidaha adım atmanını öneririm :) aşk sevgi karşılıklı olucak şeyler bi kişinin çabasıyla yürümez sonunda sen yorulursun bi yanın ondan vazgeçemez ama bi yanın yeter artık der bu duruma düşmeni tavsiye etmem.içinden çıkılmaz bi durum nerden tutsan ipin ucu hep sende kalıyo.

Onun için ölebilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yatak Odanız için alternatif

Yatak Odanız için alternatif

Yatak odası almak istiyorsunuz ama aklınıza bir türlü güzel renk yada model kombinasyonu gelmiyor ise arkadaşlarım konumuzu takip edin.
  2. Nükhet Duru - Aşkından Ölebilirim

Nükhet Duru - Aşkından Ölebilirim

Bir sızım var anlatılmaz Tam şuramda sol yanımda Bir sözüm var anlaşılmaz Bir garip sevda başımda Dönmedim,dönmem yolumdan Kol kanat ger al yanına Benim yerimde sen olsan Çekmis gitmiştin çoktan Bir sen varsın seni bilirim Bir tek senle gülebilirim Ömrüm dersen verebilirim Yar aşkından ölebilirim
  3. Yatak odanız için ipuçları

Yatak odanız için ipuçları

Yatak odanız için ipuçları Kendinize rahat ve geniş bir yatak odası yaratmak için size birkaç pratik önerimiz var. Günümüzde çok yönlü işlevler üstlenen yatak odanızın, ihtiyaçlarınızın ne kadarına karşılık verebildiğini düşünüyorsunuz. Yaşam alanlarıyla yatak odası konseptini kaynaştıran yeni trendin yansımaları olan, hem gece hem de gündüz kullanıma olanak veren çok yönlü tasarımlar...
  4. çocuklarımız için oda dekorasyonları

çocuklarımız için oda dekorasyonları

bebek odası modelleri 2012 bebek odası dekorasyon örnekleri 2012 genç odası modelleri çocuk odası modelleri 2012 trendleri ve en güzelleri burada arkadaşlar. Şu hayatta ki en kıymetli varlığımız çocuklarımız için, yılın en trend çocuk odası modelleri örneklerini sunuyoruz sizlere Melek'ler. Çocukların keyif alacağı mekanlar yaratmak isteyen anne - babalar ve bebek odası dekorasyon önerileri...

Sayfayı Paylaş