Onun için ölebilirim

• Konbuyu başlatan Aşık Şeker
  • Başlangıç tarihi
A

Aşık Şeker

Forum Okuru
Onun için ölebilirim
ben onu çok seviyorum hatta onun için ölebilirim ama o beni galiba sevmiyor ben biraz cesaretli davranarak ona facebook ta arkadaşlık isteği gönderdim acaba doğrumu yaptım

ben onu çok seviyorum hatta onun için ölebilirim ama o beni galiba sevmiyor ben biraz cesaretli davranarak ona facebook ta arkadaşlık isteği gönderdim acaba doğrumu yaptım

ben aşkımdan ölsem bile böyle bişey hayatta yapamazdım. platonik yaşardım uzaktan bakardım uzaktan severdim :) biyerde kişisel tercih biraz da cesaret.hani derler ya hayatta gerekli olan şey sadece 20 saniyelik deli cesareti diye işte o deli cesareti hiç gelemedi gelmedi bana :D ama sen o an öyle hissetmişsindir eklemişsindir. doğru yanlış diye kalkıp seni yargılayamam ama o sana böyle bişey hissetmiyosa senin ona bidaha adım atmanını öneririm :) aşk sevgi karşılıklı olucak şeyler bi kişinin çabasıyla yürümez sonunda sen yorulursun bi yanın ondan vazgeçemez ama bi yanın yeter artık der bu duruma düşmeni tavsiye etmem.içinden çıkılmaz bi durum nerden tutsan ipin ucu hep sende kalıyo.

Geri