gebe
  1. sudeniz

sudeniz Forum Okuru

onun sizden hoşlanma olasılığı nedir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında sudeniz tarafından paylaşıldı.

sizi hiç tanımıyor siz de onu tanıyorsunuz ama ondan hoşlandığınız her halinizden belli...bir ortamda karşılaşınca size dikkat ediyor orada olduğunuzu farkediyorsa olur olmaz yerde size bakıyorsa saçma tesadüflerle sürekli göz göze geliyorsanız ve gözünü sizden kaçırıyorsa sizden hoşlanma olasılığı nedir?

onun sizden hoşlanma olasılığı nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oda parfümünüzü siz yapın

oda parfümünüzü siz yapın

Sevgili melekler, Çamaşır için kullandığımız yumuşatıcıyı püskürtmeli bir şişeye koyun....Koyduğunuz yumuşatıcı kadar da su ilave edin.....Karıştırın.....Her yere püskürtün..Missler gibi koksun eviniz...Perdelere ,odalara ,wc ye,banyoya...... Mis gibi hem ucuz, hem oda parfümlerinden daha kalıcı.... Yumuşatıcınız renkli bile olsa iz bırakmıyor... Hadi kolay gelsin!!!!:temizlik:
  2. siz sorun o cevaplasın

siz sorun o cevaplasın

siz sorun o cevaplasın yaz cevaplasın soru yaz soru bilgisayar matematik nternet'in Ruhlarla letiim Kuran Tek Tahtas - Konuan Tahta OUIJA'ya Sorun kolay gelsin melekler:sütyen:
  3. siz olsaniz ne yapardiniz? yada dogru o*** ne???

siz olsaniz ne yapardiniz? yada dogru o*** ne???

mrhb meleklerim..ben almanyaya gelin geldim.26 yasindayim.4 senelik evli ve bi kizim var.daha bu ay 1 yasina girecek..yakla*** 3 ay kadar önce esimin kumar oynadigini bana ya***lar söyledigini ögrendim..bunlarla birlikte bana benden ayrilmak istedigini beni sevmedigini söyledi...bunlarin üzerine ben ona olsun atlatiriz yeterki isteyelim dedim ve hlada israr ediyorum...ama o bana karsi bisey...
  4. :S Hamilelik Olasılığım Nedir Acaba

:S Hamilelik Olasılığım Nedir Acaba

Öncelikle merhabalar arkadaşlar bn nisanın 8 inde evlendim ve en sn adetmide nisanın 20 snde gördüm bu ay 17snde adet olcakmışım gbi hissttim agrı ve acık renkli akıntı söz konusuydu fakat olamadım :( bu gnlerde piskolojmde hiç ii değil testler için bi kaç gün daha geçsin istiyorum ama kafamda çok karışık hamilemiyim ben ?
  5. sizce hamile kalma olasılığım

sizce hamile kalma olasılığım

27 martta cinsel ilişki sonrası eşim boşaldı ama adet görme zamanlarım 28-29 gibi tarihlerinde adet günüm başlıyo sizce hamile kalma olasılığı varmı?

Sayfayı Paylaş