gebe
  1. AskinAy

AskinAy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Onunla daha yakın olun

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında AskinAy tarafından paylaşıldı.

* SIZI GIDECEGINIZ YERE BIRAKTIGINDA ARABADAN INMEDEN ONCE ONUN BACAGINI OKSAYIN. bU HAREKETINIZ, BUTUN GUN AYRI OLSANIZ BILE, KENDINI SIZE BAGLI HISSETMESINI SAGLAR...... * YENI SOZUNDAN ONA GUZEL BIR GOMLEK ALIN VE GARDIROBUNA "BU SANA COK YAKISACAK"YAZILI BIR NOT ILE ASIN.

* ANNESINDEN GUZEL BIR COCUKLUK RESMINI ISTEYIN VE CERCEVELETIP KENDI DAIRENIZDE GOREBILECEGI BIR YERE KOYUN.....

* NORMALDE ONUNLA KUCAKLASMANIZ UC SANIYE SURUYORSA, BUNU 6 SANIYEYE CIKARIN VE EN AZINDAN HAFTADA BIR ONA BOYLE SIMSIKI SARILIN. SEVGINIZI IKI KAT DAHA FAZLA HISSEDECEKTIR....

* ACAMADIGINIZ BIR KAVANOZ VEYA SISEYI ONA VERIN, BIRAKIN ACSIN. GUCUNU ISPAT ETMEK HOSUNA GIDECEKTIR.......

(HOSUNUZA GITTIYSE, DAHA BIRKAC ORNEK GONDEREBILIRIM........)

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Onunla daha yakın olun
    kesinlikle çok hoş arkadaşım bir an beni anlatıyosunuz sandım dedim ya balığım romantıklık bende olmasında kimde olsun..evet bu arada devamınıda beklıyorum tatlım

Onunla daha yakın olun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar kleptomaniye daha yakın

Kadınlar kleptomaniye daha yakın

Trakya Üniversitesi (TÜ) Tıp Fakültesi Psikiyatri Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Okan Çalıyurt, kleptomanin kadınlarda erkeklere göre daha sık görüldüğünün ortaya çıktığını belirterek, "kleptomani kadınlarda 2-3 kat daha fazla görülüyor" dedi. Doç. Dr. Çalıyurt, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kleptomanin, "çalmaya karşı olan dürtülere karşı direnç gösterememe veya...
  2. Pollyanna Başarıya Daha Yakın

Pollyanna Başarıya Daha Yakın

Düşünceleriniz pozitif olsun, çünkü düşünceleriniz sözleriniz olur./ Sözleriniz pozitif olsun, çünkü sözleriniz davranışlarınız olur./ Davranışlarınız pozitif olsun, çünkü davranışlarınız alışkanlıklarınız olur. / Alışkanlıklarınız pozitif olsun, çünkü alışkanlıklarınız değerleriniz olur. / Değerleriniz pozitif olsun, çünkü değerleriniz kaderiniz olur. Mahatma Gandhi Olumlu ol, iyilikler seni...
  3. Kadınlar kadınlığı unutalı daha kaç on yıl oldu ki?

Kadınlar kadınlığı unutalı daha kaç on yıl oldu ki?

kadınlar kac ceker Her gün kim bilir kaç kadın görüyorum...Sokakta,vapurda, okulda,kuaförde,orda, burda...Ama olmuyor hanımlar, olmuyor! Kadınlar kadınlığı unutalı daha kaç on yıl oldu ki? Solaryuma girmeye, çıplak gezmeye, kariyer hırsıyla yüzlerini buruşturmaya başlayalı kaç on yıl oldu? Çevremde gördüğüm kadınlardan bazılarının birtakım özelliklerini seçtim. Bunlara, dizilerdeki,...
  4. Ona, Bir Daha Sarılın...

Ona, Bir Daha Sarılın...

Hala sizinleyse!!! 1 yaşınızdayken sizi elleriyle besledi ve yıkadı. Bütün gece ağlayıp onu uyutmayarak teşekkür ettiniz. 2 yaşınızdayken size yürümeyi öğretti. Size seslendiğinde odadan kaçarak teşekkür ettiniz. 3 yasınızdayken size özenle yemekler hazırladı. Tabağınızı masanın altına dökerek teşekkür ettiniz. 4 yaşınızdayken elinize rengârenk kalemler tutuşturdu. Evin...
  5. Bekarlar Strese Daha Yakın

Bekarlar Strese Daha Yakın

Aman meleklerim strese girmeyin sağlığınız için kendinize dikkat edin.Geç olsun ama güç olmasın!!!Her şeyin başı sağlık gerisi mutlaka gelir.Ama sağlığınız olmadan hiç birşey olmaz!!! Evliliğin stres hormonunu azalttığı ortaya çıktı. Uzman Psikolog ve Aile Terapisti Dr. Füsun Budak, son dönemlerde, bilgisayar başından kalkmayan çiftlerin evliliklerinde sorunlar yaşandığını ve...

Sayfayı Paylaş