gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Onur Akın - ßana ßir Gül Ver (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Em Kendimin ellerinden tutunca

Am

İçimden nehirler gibi akmak geliyor

Em Am

Yollara çıkmak yolculuklara bakmak geliyor

Am G

Buralardan böyle ceketsiz kaçmak geliyor

B7 Em

Kaçmak geliyor kaçmak geliyor

Em Am

Bak Palandöken dağlarında karlar erimiş

Em Am

Teknelerle kolkola bir bahar sulara inmiş

Am G

Daglar için sular için bana bir gül ver

B7 Em

Bana bir gül ver bana bir gül ver

Am G B7 Em

Avuttuğum düşler için bana bir gül ver

Em Am

Yıllarım sırıl sıklam yağmurlar giymiş

Em Am

Günlerin avlusuna yeni yeni çocuklar inmiş

Am G B7 Em

Daglar için sular için bana bir gül ver

Am G B7 Em

Söküldüğüm günler için bana bir gül ver

Onur Akın - ßana ßir Gül Ver (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Onur Akın - Ben Yağmur Yüklü ßir ßulutum (akor)

Onur Akın - Ben Yağmur Yüklü ßir ßulutum (akor)

G Em Am F Son kibrit çöpüm gibi sakladım seni Am G Rüzgarsızdı hava Em Am G F Em tiryakiydim üstelik yakmadım seni G Em Am Ben yağmur yüklü bir bulutum F G Am Kime çarpsam ağlarım Em G Am F Artık sabah olmaz,bu kentte bana Am F Em Tutmaz kimseler sigara bile Am G Em Düştüğün yere saplanmış bakışların Em Am F Bakmaz kimselere bakamaz Em G Em Artık bu kentte sabah olmaz TEKRAR Nakarat G...
  2. Onur Akın - Üsküdar (akor)

Onur Akın - Üsküdar (akor)

Em B7 Em Bindiğin vapurlar gelirdi Üsküdar'a Am Herkez inerdi Em Sende inerdin B7 Em Ben seni yalnız seni beklerdim Am Em Bir senin saçların deniz kokardı Em B7 Em Birde hiçkimsenin Em Am Em Yankısı yoktu büyük aşkımın Em Am Em Bilirdim ama ben divaneydim D C Martılar bilirdi , kuşlar bilirdi Am Em Herkes, Seni nasıl sevdiğimi bir sen bilmezdin Am Em Seni nasıl sevdiğimi bir sen bilmezdin...
  3. Onur Akın - Yağmur Yüreklim (akor)

Onur Akın - Yağmur Yüreklim (akor)

yağmur yüreklim tab yağmur yüreklim akor G F Em Içimde kirilir kalir aglayan sesin Am Em G Susar yüregimde hüznün,solugun susar Am Em G Sarinip yarama gitsem çare degil ki F G F Em Yüregimde yangin çikar bu sehir yanar Am-F-G-Em-F-G-F-Em Am Em G ) Oy dilsizim oy gülmezim yagmur yüreklim ) F G F Em ) NAKARAT Oy çiçek bakisli yarim rüzgarim benim ) G F Em Sensiz yaralidir zaman, yillar...
  4. Onur Akın - Yetim Sevgiler ( akor )

Onur Akın - Yetim Sevgiler ( akor )

Em Üst dalımın küçük sarı yaprağı Kışı atlattın da nihayet Am Yaz günü beyaz günü B7 Em Bıraktın cebime baharı Em Gözlerim bindiğim trenlere D Gittiğin şehirlere ıslanmış G Am Bakarım gemiler geçer B7 Em İçimden yetim sevgiler
  5. Onur Akın - Seviyorum Seni ( akor )

Onur Akın - Seviyorum Seni ( akor )

seviyorum seni akor seviyorum seni notaları onur akın ekmeği tuza banıp onur akın notaları nota Giriş Em Dm Em Dm Am Dm Em Seviyorum seni ekmeği tuza banıp banıp yer gibi Em Am F Dm Geceleri ateşler içinde uyanarak ağzımı dayayıp Am Em Musluğa su içer gibi... Am Ne zaman seni düşünsem bir ceylan Dm Em su içmeye iner çayırları büyürken büyürken Am görürüm gülüm her sabah her akşam...

Sayfayı Paylaş