gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Onur Akın - 2009 - Mor Bir Hüzün

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. Altın Gözlü Çocuk
    Şiir: Nazım Hikmet Ran Müzik: Onur Akın
    2. Yüreğimdesin
    Şiir: İbrahim Karaca Müzik: Onur Akın
    3. Cahil Beşir
    Şiir: Turgut Uyar Müzik: Onur Akın
    4. Mor Bir Hüzün
    Şiir: Gülbahar Uluer Müzik: Onur Akın
    5. Narçiçeğim
    Şiir: Dursun Ali Akınet Müzik: Mehmet Gümüş
    6. Bir Eski Resim
    7. Çaresizim
    Şiir: Avni Kaysal Müzik: Onur Akın
    8. Sentez
    Şiir: Mehmet Altun Müzik: Onur Akın
    9. Dağ Başında
    Şiir: A. Kadir Müzik: Onur Akın
    10. Kiraz Mevsimiydi

Onur Akın - 2009 - Mor Bir Hüzün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Onur Akın biyografisi

Onur Akın biyografisi

Ey Hayat Sen şavkı sularda bir dolunaysın Aslında yokum ben bu oyunda Ömrüm beni yok saysın... 6 Mart 1967: Van Gölü'nün kenarında Bitlis'in şirin bir ilçesi olan Ahlat'ta dünyaya geldi. Öğretmen bir babanın ve ev hanımı bir annenin altıncı ve son çocuğudur. Köy Enstitüsü mezunu olan babasının tayini nedeniyle İstanbul'a yerleşmişlerdir. İnsan doğduğu yere benzer Toprağını iten çiçeğe...
  2. Onur Akın - Üsküdar (akor)

Onur Akın - Üsküdar (akor)

Em B7 Em Bindiğin vapurlar gelirdi Üsküdar'a Am Herkez inerdi Em Sende inerdin B7 Em Ben seni yalnız seni beklerdim Am Em Bir senin saçların deniz kokardı Em B7 Em Birde hiçkimsenin Em Am Em Yankısı yoktu büyük aşkımın Em Am Em Bilirdim ama ben divaneydim D C Martılar bilirdi , kuşlar bilirdi Am Em Herkes, Seni nasıl sevdiğimi bir sen bilmezdin Am Em Seni nasıl sevdiğimi bir sen bilmezdin...
  3. Onur Akın-Memleket isterim

Onur Akın-Memleket isterim

memleketim şarkısının notaları memleket isterim notaları memleket isterim akor nota memleketim şarkısı İnsanın memleketi için söylenebilecek harika sözler Memleket isterim, Gokmavi, dal yesil, tarla sari olsun, Kuslarin, ciceklerin diyari olsun. Memleket isterim, Ne baska dert, ne gonulde hasret olsun, Kardes kavgasina bir nihayet olsun. Memleket isterim, Ne zengin fakir, ne sen ben...
  4. Onur Akın-Yağmur Yüreklim

Onur Akın-Yağmur Yüreklim

yağmur yüreklim tab içimde kırılır kalır ağlayan sesin onur akın son vapur Son vapur da ayrıldı limandan Son tren içimi çizipte geçti Bir bir ışıkları söndü odaların Kapılar gözlerini uykulara kapadı Yarim, yağmur yüreklim Uyuyor musun... İçimde kırılıp kalır ağlayan sesin Susar yüreğimde yüzün, soluğun susar x 2 Sarınıp yarama gitsem, çare değil ki Yüreğimde yangın çıkar, bu şehir...
  5. Onur Akin - Beni bekledinse

Onur Akin - Beni bekledinse

Media playerim acik ras gele bana sarkilar türküler caliyordu birden takildim Onur Akinin seslendirdigi bu ezgiye...Facebookda sayfamda paylasmak icin youtube actim video yorumunda bu güzel ezginin birde hikayesi varmis diye ögrendim....Iste o hikaye... geçmiş zamanlarda delikanlı sevdiğiyle evlenir.evlenmelerinin ardından 3-5 gün geçmeden.delikanlının üzerine bir suç yıkarlar ve 20 sene...

Sayfayı Paylaş