gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Onur Akın - Ben Yağmur Yüklü ßir ßulutum (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

G Em Am F Son kibrit çöpüm gibi sakladım seni Am G
    Rüzgarsızdı hava
    Em Am G F Em
    tiryakiydim üstelik yakmadım seni

G Em Am
    Ben yağmur yüklü bir bulutum
    F G Am
    Kime çarpsam ağlarım

Em G Am F
    Artık sabah olmaz,bu kentte bana
    Am F Em
    Tutmaz kimseler sigara bile
    Am G Em
    Düştüğün yere saplanmış bakışların
    Em Am F
    Bakmaz kimselere bakamaz
    Em G Em
    Artık bu kentte sabah olmaz

TEKRAR Nakarat

G Em Am F
    Kime çarpsam kendimi ve bölsem milyarlara
    G Am F G F Em
    Payı sen, paydası sen, Ağlarım
    G Em Am F
    Kime çarpsam kendimi ve toplasam bildiklerimi
    G Am F G F Em
    Payı sen, paydası sen, ağlarım

C Dm Em
    Farzet delsem karanlığı,farzet ki delsem
    G Am F G F Em
    Işığım sen, güneşim sen, ayım sen

TEKRAR-A-
    TEKRAR Nakaratx4

Onur Akın - Ben Yağmur Yüklü ßir ßulutum (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. onur Akın-yağmur yüreklim---nota

onur Akın-yağmur yüreklim---nota

onur akın notaları onur akın nota yağmur yüreklim notaları yağmur yüreklim nota şarkı
  2. Onur Akın - ßana ßir Gül Ver (akor)

Onur Akın - ßana ßir Gül Ver (akor)

Em Kendimin ellerinden tutunca Am İçimden nehirler gibi akmak geliyor Em Am Yollara çıkmak yolculuklara bakmak geliyor Am G Buralardan böyle ceketsiz kaçmak geliyor B7 Em Kaçmak geliyor kaçmak geliyor Em Am Bak Palandöken dağlarında karlar erimiş Em Am Teknelerle kolkola bir bahar sulara inmiş Am G Daglar için sular için bana bir gül ver B7 Em Bana bir gül ver bana bir gül ver...
  3. Onur Akın - Üsküdar (akor)

Onur Akın - Üsküdar (akor)

Em B7 Em Bindiğin vapurlar gelirdi Üsküdar'a Am Herkez inerdi Em Sende inerdin B7 Em Ben seni yalnız seni beklerdim Am Em Bir senin saçların deniz kokardı Em B7 Em Birde hiçkimsenin Em Am Em Yankısı yoktu büyük aşkımın Em Am Em Bilirdim ama ben divaneydim D C Martılar bilirdi , kuşlar bilirdi Am Em Herkes, Seni nasıl sevdiğimi bir sen bilmezdin Am Em Seni nasıl sevdiğimi bir sen bilmezdin...
  4. Onur Akın - Yağmur Yüreklim (akor)

Onur Akın - Yağmur Yüreklim (akor)

yağmur yüreklim tab yağmur yüreklim akor G F Em Içimde kirilir kalir aglayan sesin Am Em G Susar yüregimde hüznün,solugun susar Am Em G Sarinip yarama gitsem çare degil ki F G F Em Yüregimde yangin çikar bu sehir yanar Am-F-G-Em-F-G-F-Em Am Em G ) Oy dilsizim oy gülmezim yagmur yüreklim ) F G F Em ) NAKARAT Oy çiçek bakisli yarim rüzgarim benim ) G F Em Sensiz yaralidir zaman, yillar...
  5. Onur Akın-Yağmur Yüreklim

Onur Akın-Yağmur Yüreklim

yağmur yüreklim tab içimde kırılır kalır ağlayan sesin onur akın son vapur Son vapur da ayrıldı limandan Son tren içimi çizipte geçti Bir bir ışıkları söndü odaların Kapılar gözlerini uykulara kapadı Yarim, yağmur yüreklim Uyuyor musun... İçimde kırılıp kalır ağlayan sesin Susar yüreğimde yüzün, soluğun susar x 2 Sarınıp yarama gitsem, çare değil ki Yüreğimde yangın çıkar, bu şehir...

Sayfayı Paylaş