gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Onur Akın - Gaybana Geceler (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gaybana geceler notası gaybana geceler notaları nota Am Oy sevdasına kurban olduğum oyyy

( Em Am
    ( Bilsen ne gaybana geceler yaşarım
    2 (
    ( G Em )
    ( Gaybana gecelere oyyyy } 2

Am
    Kulaklarımda buruk buruk uğultular
    Em Am
    Ben günlere yanarım günler bana
    Em
    Demem o ki sana
    Am
    Hasretin o kadar koymazdı amma
    Em Am
    Geceler öyle bir gaybana
    G D
    Gaybana gaybana

( Em Am
    ( Geceler öyle bir kötü dilli gavur
    2 (
    ( G Em )
    ( Gavur ki sorma ) 2

Am
    Dönerim olmaz yatarım olmaz
    Em Am
    Upuzun Hint fakiri yatağı gece
    Em Am
    Öyle bir batar ki dört yanımdan

( Em Am
    ( Ayağımı uzatırım parmaklık
    2 ( D Em
    ( Elimi uzatırım soğuk duvar

Am
    Oy kilit parmak demir soğuk duvar
    Em Am
    Oyyyy yandır geceler andır
    Em Am
    Kan revandır kan revandır kan revandır

( Em Am
    ( Yüreğimin hasretinde yalnızlık değme puşt
    2 ( G Em
    ( Gaybana gecelerin esaretinde

Am
    Oy sevdasına kurban olduğum oyyy

( Em Am
    ( Bilsen ne gaybana geceler yaşarım
    (
    2 ( G Em )
    ( Gaybana gecelere oyyy } 2

Onur Akın - Gaybana Geceler (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Onur Akın - Geceyi Sana Yazdım (akor)

Onur Akın - Geceyi Sana Yazdım (akor)

geceyi sana yazdım akor geceyi sana yazdım notaları nota onur akın sensizim notası Em Am ) Geceyi sana yazdım,sızımı sana ) D G ) Tutuldum,küsen sesine,tenine tutuldum ) F C ) 2 Çaktım ateşi sesine,ateşi tenine ) Am G ) Ay aydınlık sana yandım,gülen yüzüne ) F Em ) Yandım,yanarım sana ) Em Am Sensizim,sana koştum iklimler boyu ) D G ) Uykular,yanan liman uykular haram ) C F ) 2...
  2. Onur Akın - Üsküdar (akor)

Onur Akın - Üsküdar (akor)

Em B7 Em Bindiğin vapurlar gelirdi Üsküdar'a Am Herkez inerdi Em Sende inerdin B7 Em Ben seni yalnız seni beklerdim Am Em Bir senin saçların deniz kokardı Em B7 Em Birde hiçkimsenin Em Am Em Yankısı yoktu büyük aşkımın Em Am Em Bilirdim ama ben divaneydim D C Martılar bilirdi , kuşlar bilirdi Am Em Herkes, Seni nasıl sevdiğimi bir sen bilmezdin Am Em Seni nasıl sevdiğimi bir sen bilmezdin...
  3. Onur Akın - Yağmur Yüreklim (akor)

Onur Akın - Yağmur Yüreklim (akor)

yağmur yüreklim tab yağmur yüreklim akor G F Em Içimde kirilir kalir aglayan sesin Am Em G Susar yüregimde hüznün,solugun susar Am Em G Sarinip yarama gitsem çare degil ki F G F Em Yüregimde yangin çikar bu sehir yanar Am-F-G-Em-F-G-F-Em Am Em G ) Oy dilsizim oy gülmezim yagmur yüreklim ) F G F Em ) NAKARAT Oy çiçek bakisli yarim rüzgarim benim ) G F Em Sensiz yaralidir zaman, yillar...
  4. Onur Akın - Yetim Sevgiler ( akor )

Onur Akın - Yetim Sevgiler ( akor )

Em Üst dalımın küçük sarı yaprağı Kışı atlattın da nihayet Am Yaz günü beyaz günü B7 Em Bıraktın cebime baharı Em Gözlerim bindiğim trenlere D Gittiğin şehirlere ıslanmış G Am Bakarım gemiler geçer B7 Em İçimden yetim sevgiler
  5. Onur Akın - Seviyorum Seni ( akor )

Onur Akın - Seviyorum Seni ( akor )

seviyorum seni akor seviyorum seni notaları onur akın ekmeği tuza banıp onur akın notaları nota Giriş Em Dm Em Dm Am Dm Em Seviyorum seni ekmeği tuza banıp banıp yer gibi Em Am F Dm Geceleri ateşler içinde uyanarak ağzımı dayayıp Am Em Musluğa su içer gibi... Am Ne zaman seni düşünsem bir ceylan Dm Em su içmeye iner çayırları büyürken büyürken Am görürüm gülüm her sabah her akşam...

Sayfayı Paylaş