gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Onur Akın mor bir hüzün albümü çıktı

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

1. Altın Gözlü Çocuk
    2. Yüreğimdesin
    3. Cahil Beşir
    4. Mor Bir Hüzün
    5. Narçiçeğim
    6. Bir Eski Resim
    7. Çaresizim
    8. Sentez
    9. Dağ Başında
    10. Kiraz Mevsimiydi

Onur Akın mor bir hüzün albümü çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Onur Akın biyografisi

Onur Akın biyografisi

Ey Hayat Sen şavkı sularda bir dolunaysın Aslında yokum ben bu oyunda Ömrüm beni yok saysın... 6 Mart 1967: Van Gölü'nün kenarında Bitlis'in şirin bir ilçesi olan Ahlat'ta dünyaya geldi. Öğretmen bir babanın ve ev hanımı bir annenin altıncı ve son çocuğudur. Köy Enstitüsü mezunu olan babasının tayini nedeniyle İstanbul'a yerleşmişlerdir. İnsan doğduğu yere benzer Toprağını iten çiçeğe...
  2. Onur Akın - 2009 - Mor Bir Hüzün

Onur Akın - 2009 - Mor Bir Hüzün

1. Altın Gözlü Çocuk Şiir: Nazım Hikmet Ran Müzik: Onur Akın 2. Yüreğimdesin Şiir: İbrahim Karaca Müzik: Onur Akın 3. Cahil Beşir Şiir: Turgut Uyar Müzik: Onur Akın 4. Mor Bir Hüzün Şiir: Gülbahar Uluer Müzik: Onur Akın 5. Narçiçeğim Şiir: Dursun Ali Akınet Müzik: Mehmet Gümüş 6. Bir Eski Resim Şiir: İbrahim Karaca Müzik: Onur Akın 7. Çaresizim Şiir: Avni Kaysal Müzik: Onur Akın 8....
  3. Onur Akın-Memleket isterim

Onur Akın-Memleket isterim

memleketim şarkısının notaları memleket isterim notaları memleket isterim akor nota memleketim şarkısı İnsanın memleketi için söylenebilecek harika sözler Memleket isterim, Gokmavi, dal yesil, tarla sari olsun, Kuslarin, ciceklerin diyari olsun. Memleket isterim, Ne baska dert, ne gonulde hasret olsun, Kardes kavgasina bir nihayet olsun. Memleket isterim, Ne zengin fakir, ne sen ben...
  4. Onur Akın-Yağmur Yüreklim

Onur Akın-Yağmur Yüreklim

yağmur yüreklim tab içimde kırılır kalır ağlayan sesin onur akın son vapur Son vapur da ayrıldı limandan Son tren içimi çizipte geçti Bir bir ışıkları söndü odaların Kapılar gözlerini uykulara kapadı Yarim, yağmur yüreklim Uyuyor musun... İçimde kırılıp kalır ağlayan sesin Susar yüreğimde yüzün, soluğun susar x 2 Sarınıp yarama gitsem, çare değil ki Yüreğimde yangın çıkar, bu şehir...
  5. Onur Akin - Beni bekledinse

Onur Akin - Beni bekledinse

Media playerim acik ras gele bana sarkilar türküler caliyordu birden takildim Onur Akinin seslendirdigi bu ezgiye...Facebookda sayfamda paylasmak icin youtube actim video yorumunda bu güzel ezginin birde hikayesi varmis diye ögrendim....Iste o hikaye... geçmiş zamanlarda delikanlı sevdiğiyle evlenir.evlenmelerinin ardından 3-5 gün geçmeden.delikanlının üzerine bir suç yıkarlar ve 20 sene...

Sayfayı Paylaş