gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Onur Akın - Seviyorum Seni ( akor )

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

seviyorum seni akor seviyorum seni notaları onur akın ekmeği tuza banıp onur akın notaları nota Giriş Em Dm Em Dm

Am Dm Em
    Seviyorum seni ekmeği tuza banıp banıp yer gibi
    Em Am F Dm
    Geceleri ateşler içinde uyanarak ağzımı dayayıp
    Am Em
    Musluğa su içer gibi...

Am
    Ne zaman seni düşünsem bir ceylan
    Dm Em
    su içmeye iner çayırları büyürken büyürken
    Am
    görürüm gülüm her sabah her akşam seninle yeşil bir zeytin
    G
    tanesi bir parça
    F Em
    mavi deniz alır beni...

Am Dm
    Seni düşündükçe gül dikiyorum ellerimin
    Em
    deydiği yere atlara su veriyorum daha bir
    Am
    seviyorum dağları gülüm her akşam seninle yeşil bir
    Em G F Em
    zeytin tanesi bir parça mavi deniz alır beni

Onur Akın - Seviyorum Seni ( akor ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Onur Akın - Gaybana Geceler (akor)

Onur Akın - Gaybana Geceler (akor)

gaybana geceler notası gaybana geceler notaları nota Am Oy sevdasına kurban olduğum oyyy ( Em Am ( Bilsen ne gaybana geceler yaşarım 2 ( ( G Em ) ( Gaybana gecelere oyyyy } 2 Am Kulaklarımda buruk buruk uğultular Em Am Ben günlere yanarım günler bana Em Demem o ki sana Am Hasretin o kadar koymazdı amma Em Am Geceler öyle bir gaybana G D Gaybana gaybana ( Em Am ( Geceler öyle bir kötü...
  2. Onur Akın - Seni Aşka Yazmalı(akor)

Onur Akın - Seni Aşka Yazmalı(akor)

Em F Em Gecenin karasında soluğum ayaz Em F Em Şehrin ışıklarıda ısıtmaz beni Am Em Hicranımı yollara dedim diyeli Am G F Em Dilimdeki her şarkı söylüyor seni Em Hey bakışı sevdalı Em Hey duruşu yaralı Am G Seni kimden sormalı F Em Sen aşka yazmalı Em F Em Yılların yorgunuyum başım çileli Em F Em Dört mevsim on iki ay kuşanmaz beni Am Em Her cevapsız soru benden sorulur Am G F Em...
  3. Onur Akın - Üsküdar (akor)

Onur Akın - Üsküdar (akor)

Em B7 Em Bindiğin vapurlar gelirdi Üsküdar'a Am Herkez inerdi Em Sende inerdin B7 Em Ben seni yalnız seni beklerdim Am Em Bir senin saçların deniz kokardı Em B7 Em Birde hiçkimsenin Em Am Em Yankısı yoktu büyük aşkımın Em Am Em Bilirdim ama ben divaneydim D C Martılar bilirdi , kuşlar bilirdi Am Em Herkes, Seni nasıl sevdiğimi bir sen bilmezdin Am Em Seni nasıl sevdiğimi bir sen bilmezdin...
  4. Onur Akın - Yağmur Yüreklim (akor)

Onur Akın - Yağmur Yüreklim (akor)

yağmur yüreklim tab yağmur yüreklim akor G F Em Içimde kirilir kalir aglayan sesin Am Em G Susar yüregimde hüznün,solugun susar Am Em G Sarinip yarama gitsem çare degil ki F G F Em Yüregimde yangin çikar bu sehir yanar Am-F-G-Em-F-G-F-Em Am Em G ) Oy dilsizim oy gülmezim yagmur yüreklim ) F G F Em ) NAKARAT Oy çiçek bakisli yarim rüzgarim benim ) G F Em Sensiz yaralidir zaman, yillar...
  5. Onur Akın - Yetim Sevgiler ( akor )

Onur Akın - Yetim Sevgiler ( akor )

Em Üst dalımın küçük sarı yaprağı Kışı atlattın da nihayet Am Yaz günü beyaz günü B7 Em Bıraktın cebime baharı Em Gözlerim bindiğim trenlere D Gittiğin şehirlere ıslanmış G Am Bakarım gemiler geçer B7 Em İçimden yetim sevgiler

Sayfayı Paylaş