gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Onur Mete Haberim Yok Şarkı Sözü İsteyenler için burada!

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Onur Mete Haberim Yok Şarkı Sözleri

Onur Mete Haberim Yok

2012 albümleri tanıtım konularımızdan sonra şimdide sizlere son zamanların en beğenilen ve sevilen şarkıcılarından Onur Mete Haberiim yok şarkısı sözleri paylaşımında bulunuyoruz Melek'lerim. Onur Mete hayranları, işte size Onur Mete Haberim Yok şarkı sözü diyor ve sizlerin sevilen bu şarkının sözleri ile başbaşa bırakıyoruz.

Ne ara uçup gittin yuvadan bu kadar erken
    Ne ara vazgeçtin benden
    Ne kadar görebildin karadan bu koca denizi
    Ne kadar yürek yaktın bir bilsen

Yarım kalan bir aşk, iki yabancı
    Sonumuz böyle mi olacaktı

Sen şimdi nerde ne halde eskitiyorsun ömrünü
    Yıllar düştü mü üstüne gençliğinin
    Yaşlar döktü mü büyülü gözlerin yokluğumda
    Ya da güldü mü hiç yüzün, haberim yok

Beni sevdiği gibi elleri de sevdi mi elin
    Yüreğinde yeri var mı kimsenin
    Aklından hiç geçmedim mi bir an bile olsa
    Beni hiç özledin mi, haberim yok

Ne ara uçup gittin yuvadan bu kadar erken
    Ne ara vazgeçtin benden
    Ne kadar görebildin karadan bu koca denizi
    Ne kadar yürek yaktın bir bilsen

Yarım kalan bir aşk, iki yabancı
    Sonumuz böyle mi olacaktı

Sen şimdi nerde ne halde eskitiyorsun ömrün
    Yıllar düştü mü üstüne gençliğinin
    Yaşlar döktü mü büyülü gözlerin yokluğumda
    Ya da güldü mü hiç yüzün, haberim yok

Beni sevdiği gibi elleri de sevdi mi elin
    Yüreğinde yeri var mı kimsenin
    Aklından hiç geçmedim mi bir an bile olsa

Onur Mete Haberim Yok Şarkı Sözü İsteyenler için burada! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsteyenler için Hadise Süpermen Şarkısının Sözü burada

İsteyenler için Hadise Süpermen Şarkısının Sözü burada

Hadise Süpermen Şarkı Sözleri Hadise Süpermen Şarkısının Sözü Hadise yeni imajıyla dikkatleri ve yeni çektiği klibiyle tüm dikkatlari üzerine çekti ve kesinlike beğeni topladı Melek'lerim. Biz de Hadisenin süpermenm şarkısı sözleri isteyen misafirlerimiz için, Hadise'nin yeni şarkısı Süpermen sözlerini paylaşıyoruz. Kay biraz ileri, konumuz yasak ihlali Çok saftım dimi bende, olanları...
  2. Doğum Günü Ayna Şarkı Sözü isteyenler için burada!

Doğum Günü Ayna Şarkı Sözü isteyenler için burada!

Ayna Doğum Günü Şarkı Sözleri Ayna Doğum Günü Şarkı Sözü Sevgilisi uzakta olupta pek yakında doğum günü kutlayacak olan tüm arkadaşlara, Ayna Grubunun seslendirdiği doğum günü şarkısı sözleri bu sayfamızda Melek'ler! :) Ayna doğum günü şarkı sözü isteyen tüm arkadaşlarımız bu şarkı size ve doğum günü olacak olan tüm arkadaşlarımıza gelsin. Bugün özel bugün güzel bir gün İçimde...
  3. Cemil Demirbakan Candır Şarkı Sözü tüm isteyenler için burada

Cemil Demirbakan Candır Şarkı Sözü tüm isteyenler için burada

Cemil Demirbakan Candır Şarkı Sözleri Cemil Demirbakan Candır Ben de özledim gölgeni ateşte diyen Cemil Demirbakan'nın şimdi de yine sevilen şarkılarından birinin sözlerini paylaşıyoruz Melek'lerim. Cemil Demirbakan Candır şarkı sözleri isteyen tüm üyelerimiz, işte size beklediğiniz şarkı sözleri:) Kimseyi sevdin mi benden başka Geri geldin mi bu hayata Her ne gördüysen sakla Öbür...
  4. Sezen Aksu Tanrı'nın Gözyaşları Şarkı Sözü isteyenler için burada!

Sezen Aksu Tanrı'nın Gözyaşları Şarkı Sözü isteyenler için burada!

Sezen Aksu'nun Şehit Mehmetçikler için yazdığı şarkı sözü Sezen Aksunun Şehitlerimiz için yazdığı şarkı sözü Tanrının Gözyaşları Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili Sezen Aksu hayranı olan misafirler, bu sayfamızda Sezen Aksunun Şehitlerimiz için yazdığı şarkının sözleri paylaşımında bulunuyor ve sizlere Sezen Aksu Tanrının Gözyaşları şarkı sözleri paylaşıyor ve...
  5. Sıla Köşe Yastığı Şarkı Sözü isteyenler için burada!

Sıla Köşe Yastığı Şarkı Sözü isteyenler için burada!

Sıla Köşe Yastığı Sözleri Sıla Köşe Yastığı Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve Sıla seven tüm misafir arkadaşlar, bu yazımızda Sıla'nın sevilen parçalarından Köşe Yastığı şarkı sözleri sunuyor ve bizden Sıla Köşe Yastığı şarkısı sözleri isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Hiç aklıma gelir miydi Takıldım kaldım ona Bıraktım işi gücü Mihrabım yere geçti...

Sayfayı Paylaş