gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Onur Mete O sensin işte Şarkı Sözü yazın lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Onur Mete O sensin işte Şarkı Sözü istiyorum sizden ben o şarkıyı çok seviyorum ve bu yüzden de sözlerini ezberlemek istiyorum.

2. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Onur Mete – O Sensin İşte Şarkı Sözleri Yar bana bakınca gözlerin
    Yanıyor ya hep alev alev yüreğimde ateşin
    Aşk sahibinde güzelmiş
    Hani vurur geçer derler ya hep o kalandır bilesin
    Sen ister kolla ister yolla çalınca kapın ayarsın işe
    Hem ilk gibidir hem son demidir
    Gözüm görüyor o sensin işte
    İster kolla ister zorla değişmem seni kimselere
    Bu tende bu yaz kalsın bir ömür
    Kalbim de diyor o sensin işte

Onur Mete O sensin işte Şarkı Sözü yazın lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O Ses Türkiye Merve Mete Serserim şarkı sözü

O Ses Türkiye Merve Mete Serserim şarkı sözü

Merve Mete 8 ocakta söylediği şarkı O ses Türkiye O Ses Türkiye Merve Mete Serserim şarkı sözü Serserim Benim şarkısının sözleri Aşkın Nur Yengi'nin 6yıllar önce bize sevdirdiği Serserim Benim adlı şarkıyı, O Ses türkiye yarışmacılarından Merve Mete'de güzel yorumladı. Biz de bu efsane şarkının sözlerini, sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. :) Karanlığın içinde Yandı gözbebeklerim İlk önce...
  2. Lütfen Ebru Gündeş Unutamam Şarkı Sözü yazın

Lütfen Ebru Gündeş Unutamam Şarkı Sözü yazın

Ebru Gündeş Unutamam Şarkı Sözü Selam kızlar sizden Ebru Gündeş Unutamam Şarkısının sözlerini istiyorum lütfen bilen varsa bu şarkının sözlerini yazsın bana
  3. Kenan Doğulu Şeytan Tüyü Şarkı Sözü yazın lütfen

Kenan Doğulu Şeytan Tüyü Şarkı Sözü yazın lütfen

Arkadaşlar öncelikle hepinize mutlu bir hafta sonu tatili diliyor ve Kenan Doğulu Şeytan Tüyü Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum. Lütfen Kenan Doğulu Şeytan Tüyü Şarkı Sözlerini yazın.
  4. Onur Mete Haberim Yok Şarkı Sözü İsteyenler için burada!

Onur Mete Haberim Yok Şarkı Sözü İsteyenler için burada!

Onur Mete Haberim Yok Şarkı Sözleri Onur Mete Haberim Yok 2012 albümleri tanıtım konularımızdan sonra şimdide sizlere son zamanların en beğenilen ve sevilen şarkıcılarından Onur Mete Haberiim yok şarkısı sözleri paylaşımında bulunuyoruz Melek'lerim. Onur Mete hayranları, işte size Onur Mete Haberim Yok şarkı sözü diyor ve sizlerin sevilen bu şarkının sözleri ile başbaşa bırakıyoruz....
  5. Murat Başaran İşte O Sensin Şarkısının Sözleri

Murat Başaran İşte O Sensin Şarkısının Sözleri

Bu konu; Murat Başaran İşte O Sensin Şarkısının Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, uzun bir süredir sesi soluğu çıkmayan başarılı sanatçı Murat Başaran nihayet yepyeni bir albümle sevenleriyle buluştu. İşte O Sensin adlı albümünün aynı adlı şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Sensin… İçimdeki sensin Sebep yokken bu hallere düştüğüm Bile...

Sayfayı Paylaş