gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Onur Şan Boşanmak İçin Mahkemeye Başvurdu

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Boşanacakları yönünde çıkan dedikodular doğruymuş...Bir kez daha kanıtlandı ateş olmayan yerden duman çıkmaz:tik:

BİR süredir araları bozuk olan Seda Sayan-Onur Şan çifti boşanacaklarını medya kuruluşlarına geçtikleri faks ve e-mail’le duyurdu.

Gerekli yasal işlemlerin avukatları tarafından başlatıldığını söyleyen Onur Şan, yaptığı kısa açıklamada “Evliliğimizi kurtarmaya çalıştım ama maalesef olmadı. Boşanma, ortak aldığımız bir karar. Anlaşmalı boşanma olacak. Boşanma sürecinde her iki tarafın da maddi anlamda bir beklentisi yok. Bunun dışında söylenecek bir şey yok, Allah yolunu açık etsin” dedi.

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlısı neyse o olsun nasıl çabuk bitiyor böyle yazık

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  4. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    bazen düşünüyorum da bunlar reklam için mi evleniyorlar...seda gene evlenir demedi demeyin hahaha

5. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    geç bile kaldılar ben enfazla 9 ay sonra boşanırlar diyoddum bukadar durmaları mucize :)

6. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :piha:Heralde ya ne için belli bişeydi böyle olacağı

Onur Şan Boşanmak İçin Mahkemeye Başvurdu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Onur Şan " Felek " 2008 Albüm Tanıtımı

Onur Şan " Felek " 2008 Albüm Tanıtımı

onur şan silfanlım onur şan silfanlım sözleri silvanlım türkü 01. Eyvah 02. Amman Felek 03. Ağlatırım 04. Ezo Gelin 05. Yar Kapadın Yollarımı 06. Esmerim Biçim Biçim 07. Güzelliğin On Para Etmez (U.H.) Gelhele 08. Bir İncecik Duman Tüter 09. Giderim Kırağınan (Silfanlım) 10. Esti Seher Yelleri (Beni Beni) 11. İki Dağın Arasında Kalmışam 12. Osman Ağa (Çıksam A Rumelin Düzüne)
  2. Bu Dizide Onur Şan Oynasın

Bu Dizide Onur Şan Oynasın

Eee artık burası Türkiye ve türkiyede malesef torpilsiz hiç birşey yapılmıyor. Seda sayanda buna uymuş ne varki bunda :) SEDA SAYAN, GENÇ EŞİ ONUR ŞAN’IN ‘AKASYA DURAĞI’ İSİMLİ DİZİDE ROL ALMASI İÇİN ÜNLÜ YAPIMCI TÜRKER İNANOĞLU’NU ARADIĞI ORTAYA ÇIKTI. Geçen şubat ayında sürpriz bir kararla nikah masasına oturan Seda Sayan - Onur Şan çiftinin “işleri” açıldı.. Seda Sayan, çağrıldığı...
  3. Onur Şan

Onur Şan

onur şan resmi web sitesi onur şan kaç yaşında Doğum Yeri : Sivas Doğum Tarihi : 24 Temmuz 1981 Eğitimi : Akademi İlk, orta ve liseyi İstanbul'da Ata Koleji'nde tamamladı. Halen "İstanbul Teknik Üniversitesi, Türk Musikisi Devlet Konservatuarı THM Şan Bölümü'nde, eğitimine devam etmektedir. Müzik yaşantısına, 8 yaşında bağlama çalmayı, öğrenerek başlayan "Onur Şan",...
  4. Onur Şan Kazak Erkek Çıktı

Onur Şan Kazak Erkek Çıktı

ONUR ŞAN DİZGİNLERİ ELE ALDI! SEDA SAYAN KOCASININ KENDİSİNE YASAKLADIĞI ŞEYİ AÇIĞA VURDU. SEDA SAYAN'IN EŞİ ONUR ŞAN ONA İNTERNETİ YASAKLAMIŞ... AMA SEDA'NIN CANI SIKILMASIN DİYE... Seda Sayan'ın programına konuk olan Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan, artık magazin programlarını izlemediklerini söylediler. Geçtiğimiz hafta sonu ' Durmaksızın yemek yedi' şeklinde çıkan haberlerin gerçeği...
  5. Seda Sayan-Onur Şan Boşanıyormu

Seda Sayan-Onur Şan Boşanıyormu

Bu kadar sürmesi bile şaşırtıcıydı...Ne diyelim hayırlısı olsun ikisi içinde.... EŞİ ONUR ŞAN’DAN BOŞANMAK İSTEDİĞİ İDDİA EDİLEN SEDA SAYAN, AİLESİYLE BİRLİKTE TATİL YAPTIĞI LONDRA’DAN AÇIKLAMA YAPTI. Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan’ın, “Onur ile gergin bir dönem geçiriyoruz ama ayrılık kararı almadık. Sorun Onur’un iş yoğunluğundan dolayı ilgisizliği. Onun hayatında kendime yer...

Sayfayı Paylaş