gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Onur Şan'ın Eşine Hediyesi Ayrılık Şarkısı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

onurşanın şarkıları onur şan son albümü onur şan şarkıları yeni albüm [​IMG]
    Evlilik yıldönümü olan 1 Şubat'ı kutlamaya hazırlanan Seda Sayan'ın yeni albümü için eşi Onur Şan bir ayrılık şarkısı yazdı.

Sevgililer Günü'nde Seyhan Müzik'ten çıkacak albümdeki şarkının ismi 'Öl de Öleyim'. Şan, bu parçada sevgiliden ayrıldıktan sonra yaşanan acıyı dile getiriyor.

Öte yandan yağlarını aldırıp, göğüs ve dudaklarına estetik yaptıran Sayan, en son Almanya'da gözaltı torbalarını aldırdı.

'Öl de öleyim'

Sensiz bu evin hiç hiç tadı yok
    Nefes almamın hiç anlamı yok
    Bir gün bile ayrılsak
    Çok özlüyorum hem de çok
    Keşke yanımda olsaydın
    Kollarına beni sarsaydın
    Seviyorum deyip sarılsaydın
    Hıçkıra hıçkıra ağlardım
    Öl öl öl de öleyim
    Sev sev sev de seveyim
    Emret uğruna ömrümü vereyim
    Yaradana kurban gülbebeğim

Söz-Müzik: Onur Şan

Onur Şan'ın Eşine Hediyesi Ayrılık Şarkısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazım Koyuncu - Ayrılık Şarkısı

Kazım Koyuncu - Ayrılık Şarkısı

Ardımda bırakıp gül çağrısını Ayrılık anı bu sisli şarkıyı Irmaklar gibi akıp uzun uzun Terkediyorum bu kenti Ahh, ölüler gibi x 2 Şarkılar bir çığlığa sığınmaksa Şimdi, sonsuz bir yangın gibi Sevmesem öyle kolay çekip gitmek; Yaralı bir kuş gibi x 2 Kumral bir çocuğun yaz öyküsü bu Şarkılarla geçtim aranızdan Yalnızlar gibi susup uzun uzun Düşlüyorum bu kenti Ahh, bir aşk gibi Şarkılar...
  2. Ahmet Kaya - AyrıLığın Hediyesi (akor)

Ahmet Kaya - AyrıLığın Hediyesi (akor)

ayrılığın hediyesi nota ayrılığın hediyesi akor tab ahmet kaya tab Em F Şimdi saat sensizin ertesi F Em Yıldız dolmuş gökyüzü ayaydın Em Am Em Avutulmuş çocuklar çoktan sustu Am Em Bir ben kaldım bir ben kaldım F Em Tenhasında gecenin avutulmamış ben Em...

Sayfayı Paylaş