gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Onur seda hanım'la evliyken bile benimle birlikteyd

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

SEDA'YLA EVLİYKEN BİLE BİRLİKTEYDİK [​IMG]

'Onur Seda Hanım'la Evliyken Bile Benimle Birlikteydi.' Şarkıcı Özlem Özen'den Bomba İtiraflar..

'ONUR SEDA HANIM'LA EVLİYKEN BİLE BENİMLE BİRLİKTEYDİ.' ŞARKICI ÖZLEM ÖZEN'DEN BOMBA İTİRAFLAR.. Genç şarkıcı Özlem Özen, bir dönem ünlü sanatçı Seda Sayan'ın genç eşi Onur Şan'la aşk yaşadığını itiraf etti. Genç şarkıcı, 'Onur, Seda Hanım'la evliyken bile benimle birlikteydi' diyerek herkesi şaşırttı.
    Özlem Özen, Takvim'deki iddialarını şöyle sürdürdü: 'Seda Hanım, bizim birlikteliğimizi biliyor olmalı. Ben ona kız çocuğu doğuracaktım. Ama şimdi öğrendiğime göre Onur, Seda Sayan'dan baba olacakmış.'

2. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne iğrenç insanlar bunlar ya...

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    seda hamile mi onur nasıl baba olacakmış:D
    BOŞANMIYORLARMIYDI BUNLAR

4. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Oglu yasinda erkekleri koynuna alirsa olucagi budur, ne bekliyor ki Seda Sayan...

5. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada ben bu kızı hiç görmemiştim..ne sanatçısıymış...ay yetişemiyoruz ilişkilerinin hızlarına:D

6. salma

salma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ne çarpık ve iğrenç ilişkiler......davul bile dengi dengine derler...

7. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    saçma işlerle bizi oyalıyorlar

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
Onur seda hanım'la evliyken bile benimle birlikteyd konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eyvahh beN evLiyim!!!

Eyvahh beN evLiyim!!!

Bu sohbetimde sevişerek evlenen bir çiftin nasıl bir duvara tosladıklarını anlatmak istiyorum. Genelde bütün evli çiftlerin yaptığı şey, mutlu kalma çabasıdır. Ben bekarlığı, yelkenler fora giden bir gemiye benzetiyorum. Evlilikte ise, deniz kızına vurulup balıklama suya atlıyorsun, sonra da imdat kurtarın beni diye ölene kadar bağırıp duruyorsun. Şimdi her iki tarafın da isteği ile yapılmış...
  2. Seda Sayan - Dönsen Bile

Seda Sayan - Dönsen Bile

Dönsen bile, dönsen bile Bulamazsın beni bende Araya ayrılık girdi Gittiğin günden beri Sanma ki yaşıyorum Seni bana sorana Haberim yok diyorum Şimdi nerde, kimlesin Bilmek istemiyorum Gözlerimden hayalin Yağmur yağmur geçiyor Şimdi bensiz günlerin Söyle nasıl geçiyor
  3. Seda sayan'dan eşi onur şan'a yılbaşı süprizi

Seda sayan'dan eşi onur şan'a yılbaşı süprizi

Bakalım ünlü sanatç Seda Sayan'ın eşine yaptığı yılbaşı süprizi neymiş :tik: ÜNLÜ SANATÇI SEDA SAYAN EŞİ ONUR ŞAN'A YILBAŞI SÜRPRİZİ YAPTI. SEDA Sayan, genç eşi Onur Şan’a gözü gibi bakıyor. Sayan, her fırsatta ne kadar çok sevdiğini söylediği eşinin yeni yıl hediyesi için kesenin ağzını açtı. Şan’ın rahatı için hiç bir masraftan kaçınmayan ünlü sanatçı 100 bin liraya 2010 model...
  4. Seda Sayan-Onur Şan Boşanıyormu

Seda Sayan-Onur Şan Boşanıyormu

Bu kadar sürmesi bile şaşırtıcıydı...Ne diyelim hayırlısı olsun ikisi içinde.... EŞİ ONUR ŞAN’DAN BOŞANMAK İSTEDİĞİ İDDİA EDİLEN SEDA SAYAN, AİLESİYLE BİRLİKTE TATİL YAPTIĞI LONDRA’DAN AÇIKLAMA YAPTI. Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan’ın, “Onur ile gergin bir dönem geçiriyoruz ama ayrılık kararı almadık. Sorun Onur’un iş yoğunluğundan dolayı ilgisizliği. Onun hayatında kendime yer...
  5. Kocam benimle evliyken nişanlandı

Kocam benimle evliyken nişanlandı

evliyken nişanlanmak nişanlısı da onu aldattı şimdi bana geri dönmek istiyor, ne yapacağım onu çok seviyorum yaa

Sayfayı Paylaş