gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Onur Tuna kimdir biyografisi

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Onur tuna kimdir Onur tuna biyografisi Onur tuna hakkında bilgiler

Onur Tuna Genç şarkıcı oyuncu ve mankendir. Ne kadarda meziyetleri var görüyorsunuz meleklerim. Eeee İstanbul’da yaşıyor. Atv’de başlayan Mahsun Kırmızıgül’ün yeni dizisi ‘hayat devam ediyor’ da ailenin en büyük çocuğu Siraç karakterini canlandırıyor aynı zaman’da müzikle uğraşan. Onur Tunanın acın verdi ve tıpkı sen gibi bilinen iki şarkısı varmış. Ben hiç denk gelmedim.
    Hayat Devam Ediyor dizisindeki oyuncuların arasında herkes uzun boylu, renkli gözlü delikanlıyı
    Milyonlarca genç kızı ekrana kitleyen yakışıklının bir kaç tane resminide sizlere veriyorum kızlar. Onur aynı Tarık Akan’ın gençlik yıllarına çok benzetiliyormuş. İlk kez kamera karşısına geçen Onur Tuna mükemmel oyunculuğu ile büyük beğeni kazanmış.

Bu mesleğe sahip çıkar ve kendini dahada çok geliştirirse, ki geliştirir diye düşünüyorum. İleride aranan jön lerden birisi olur çıkar. Benden söylemesi.

Onur Tuna kimdir biyografisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Onur Akın biyografisi

Onur Akın biyografisi

Ey Hayat Sen şavkı sularda bir dolunaysın Aslında yokum ben bu oyunda Ömrüm beni yok saysın... 6 Mart 1967: Van Gölü'nün kenarında Bitlis'in şirin bir ilçesi olan Ahlat'ta dünyaya geldi. Öğretmen bir babanın ve ev hanımı bir annenin altıncı ve son çocuğudur. Köy Enstitüsü mezunu olan babasının tayini nedeniyle İstanbul'a yerleşmişlerdir. İnsan doğduğu yere benzer Toprağını iten çiçeğe...
  2. Direc-t Biyografisi

Direc-t Biyografisi

Direc-t bir kaza sonucu 1997'de kuruldu. Arabayı bir direğe bindirdikten sonra çaldıkları parçalar İngilizce ve Türkçe olduğu için "ortada" bir isim koydular. Üniversiteyi kazanan Bilge Ankara'ya taşındı ve orada grubu devam ettirmeye çalıştı ama sürmedi. Daha sonra müzik yapmak için İstanbul'a taşındı. Bilge ve Özgür grubu tekrar kurdular ve basçıları Çelik'le Universal müziğin...
  3. Yakışıklı Onur Tuna Resimleri

Yakışıklı Onur Tuna Resimleri

Onur Tuna Resimleri Onur Tuna Fotoğrafları Onur Tuna Resim Galerisi Hayat Devam ediyor dizisinden takip ettiğinize inandığım masmavi gözleri ile genç kızlarımızın yeni idolü diyebilirim. İşte karşınızda Onur Tunaa aa aa :D:D Ekoyu gördünüz dimi :dede::eller: Yakışıklı Onur Tuna Resimleri ONUR TUNA KİMDİR MERAK EDİYORSANIZ BİYOGRAFİSİ BURADA KIZLAR
  4. Onur Tuna Resimleri

Onur Tuna Resimleri

Onur Tuna Resimleri de paylaşırsanız sitenizde çok ama çok seviniriz :)
  5. Onur Tuna Fotoğrafları

Onur Tuna Fotoğrafları

Onun tuna Resmi Onur Tuna resimleri Onur Tunanın resimleri Hayat Devam Ediyor dizisinde Siraç karakterinde izlediğimiz oyuncu Onur Tuna'nın fotoğraflarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Sayfayı Paylaş