gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Onur

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kişi rüyasında onurunu kaybedip üzülürse, tatlı bir söz duyacaktır.

Onur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Onur Air

Onur Air

erkilet havaalanı telefon numarası Onur Air (Onur Air Taşımacılık AŞ) İstanbul, Türkiye merkezli bir havayolu şirketidir. Türkiye ve birçok Batı Avrupa ülkesi arasında düzenlediği uçuşların yanı sıra İstanbul ve 12 Türk şehri arasında no-frills seferler düzenler. Onur Air'in merkezi Atatürk Havalimanı (IST) Yeşilköy, İstanbul, Türkiye'dir. Konu başlıkları * 1 Kod Verileri * 2 Tarihi * 3...
  2. Onura Hotel

Onura Hotel

Otel Bilgileri Kapasite: 315 toplam oda, 630 toplam yatak, 6 kral dairesi, 2 junior suit. Deniz manzarası var. Oda Detayları: Telefon, balkon, minibar, televizyon, uydu tv, klima, küvet-banyo, saç kurutma makinası, banyoda telefon. Genel Özellikler: Merkezi klima, merkezi ısıtma, bahçe, business center, kuaför salonu, çamaşırhane, resepsiyonda kasa, market, hediyelik eşya, kuyumcu, 24 saat...
  3. Onur Şan

Onur Şan

onur şan resmi web sitesi onur şan kaç yaşında Doğum Yeri : Sivas Doğum Tarihi : 24 Temmuz 1981 Eğitimi : Akademi İlk, orta ve liseyi İstanbul'da Ata Koleji'nde tamamladı. Halen "İstanbul Teknik Üniversitesi, Türk Musikisi Devlet Konservatuarı THM Şan Bölümü'nde, eğitimine devam etmektedir. Müzik yaşantısına, 8 yaşında bağlama çalmayı, öğrenerek başlayan "Onur Şan",...
  4. Onur Akın-Memleket isterim

Onur Akın-Memleket isterim

memleketim şarkısının notaları memleket isterim notaları memleket isterim akor nota memleketim şarkısı İnsanın memleketi için söylenebilecek harika sözler Memleket isterim, Gokmavi, dal yesil, tarla sari olsun, Kuslarin, ciceklerin diyari olsun. Memleket isterim, Ne baska dert, ne gonulde hasret olsun, Kardes kavgasina bir nihayet olsun. Memleket isterim, Ne zengin fakir, ne sen ben...
  5. Yakışıklı Onur Tuna Resimleri

Yakışıklı Onur Tuna Resimleri

Onur Tuna Resimleri Onur Tuna Fotoğrafları Onur Tuna Resim Galerisi Hayat Devam ediyor dizisinden takip ettiğinize inandığım masmavi gözleri ile genç kızlarımızın yeni idolü diyebilirim. İşte karşınızda Onur Tunaa aa aa :D:D Ekoyu gördünüz dimi :dede::eller: Yakışıklı Onur Tuna Resimleri ONUR TUNA KİMDİR MERAK EDİYORSANIZ BİYOGRAFİSİ BURADA KIZLAR

Sayfayı Paylaş