gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Önyargı Dediğin Nedir ki

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Taksim'de otobüs bekliyordum. Bir genç kadın fena halde sinirime dokundu. Aşırı süslü ve rüküştü. Bayağılık akıyordu her yanından. Bir karış topuklarının üzerinde zor durduğunu belli ederek aptal aptal sırıtıyor, çevresiniçapkın gözlerle süzüyordu. Derken yanımızdaki elektrik direğini onaran işçi, merdivenden düştü. Bizler ambulans ve polis gelsin diye telaşlanırken o genç kadın süslü giysilerinin kirlenmesine hiç aldırmadan çamurlu kaldırıma oturdu. Acı çeken işçinin başını bir anne şefkatiyle kucağına aldı ve ambulans gelene kadar bırakmadı...

Okuduğum bir kitaptan alıntı

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Önyargı Dediğin Nedir ki
    evet insanları dış görünümüyle yargılamamk gerekiyor güzeldi eline sağlık.

Önyargı Dediğin Nedir ki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. önyargılarımız...

önyargılarımız...

önyargılarımız nelerdir Uzaklarda bir köyde, kocası, çocuğu doğmadan ölmüş, tek başına yaşayan hamile bir kadın vardı. Kadın, kendisine arkadaş olması için dağda yaralı olarak bulduğu bir gelinciği evinde beslemeye başladı. Gelincik kadının yanından bir an bile ayrılmazdı. Her ne kadar evcil bir hayvan olmasa da, oldukça uysallaşmıştı. Birkaç ay sonra kadının çocuğu doğdu. Tek başına tüm...
  2. Radyasyon Dedikleri Şey Nedir?

Radyasyon Dedikleri Şey Nedir?

radyasyon,radyasyon nedir,zararları,çernobil,felaket senaryoları,nükleer enerji,enerji santralleri,hiroşima Nükleer enerji denilince aklımıza Hiroşima ve Nagasaki'ye atılan atom bombalan, Çernobil'deki nükleer santral kazası ve nükleer atıklar gelir. Nükleer enerji ve onun sonucu radyasyon iyi amaçlarla kullanılmadıkları zaman insan neslini dünyadan silebilecek kadar...
  3. Bağımlısıyım dediğiniz neler var?

Bağımlısıyım dediğiniz neler var?

Mesela ben ekşi şeylere bağımlıyım melekler, limonlu dondurmadan semizotu yemeğine kadar, sonra kitap okumaya da bağımlıyım.. sevgilime de bağımlıyım derdim ama hıh. demiycem. :D peki sizler nelere bağımlısınız?
  4. Çocuğuma iyi ki almışım dediğiniz ürünler neler?

Çocuğuma iyi ki almışım dediğiniz ürünler neler?

Elbette ki her bebek birbirinden farklı ama sizlerin çocuğuma iyi ki almışım dediğiniz ürünler neler öğrenmek istiyorum.Bu hem benim hem tecrübesiz annelerin işine yarayabilir :)

Sayfayı Paylaş