Önyargılı Bir İnsan mısınız?

Cevap: Önyargılı Bir İnsan mısınız?

Olaya ve kişiye bağlı olarak değişir

Malesef önyargılıyımdır örnegin arkadaşlarım yeni bir arkadaşları olunca o kişi hakkında önyargım olur ay kıza bak ya hiç benzemiyor hayat tarzlarımız filan ama sonra bir bakıyorumki iyi biriymiş.

Benim başımada geldi bir kaç kez biri hatta dersaneye gittiğim zamanlar işte dersane başlayalı 2 hafta filan olmuştu msnimi almıştı bir kaç arkadaş benden. Başarılı sınıftayım o dersanedeki 3. senemdi. Ama başka dersaneyle birleştiğinden yeniler vardı . Dersaneden biri eklemişti beni konuşuyorduk sonra konu benim sınıfıma geldi ve dediki o sınıftaki şeyma çok havalı sadece kendi grubu var onlarla takılır filan dedim ben şeymayım meger kız beni diger sınıftaki şeyma sanmış msnleri karıştırmış arkadaş sonra benimde onun sınıfında arkadaşım vardı onun yanına gittikçe kızla samimileştik dedimki ben çok havalıyım ya ne işim olur benim bu sınıfta filan diye takılıyordum gülerek dediki ya özür dilerim dışardan öyle görünüyorsun her gün farklı kıyafetler şapkalar gözlükler hocalarla aran filan iyi olunca öyle düşündüm dedi şimdi kızla iyiyiz msnde karşılaşırsak konuşuruz filan :D

hayir degilim ônyargili insanlari hic bi sekilde sorgulamam neyse odurlar kafamda hic bir tereddùtle yaklasmam din dil irk hertùrlù sekilde saygi duyarim biz insaniz bugùn variz yarin yokuz hemiz ayni yoldan geldik hepimiz ayni yoldan gidecegiz.

Geri