gebe
  1. melek plus

melek plus Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

Oof oof, Yine deli duygulara esirim

Konu, 'Çöplük' kısmında melek plus tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    Ruhumda bir eksik huzursuzluk var
    Sıkılır bunalır sanki dünya dar

offff offff ...
    paylaşım için tşklerr balıM..

3. melek plus

melek plus Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
Oof oof, Yine deli duygulara esirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duygular

Duygular

Duygular vardır anlatılamayan, Sevgiler vardır kelimelere sığmayan, Bakışlar vardır insanı ağlatan, İnsanlar vardır ki asla unutulamayan. İşte sende onlardansın...
  2. Esir.

Esir.

Rüyada esir düştüğünü görmek, başkasının malında gözü bulunduğuna veya borcunu inkar ettiğine, yahut evlilikte mutsuz olacağına işarettir. Rüyada esir düştüğünü görmek, başkasının malında gözü bulunduğuna veya borcunu inkar ettiğine, yahut evlilikte mutsuz olacağına yorumlanır. Rüyasında esir düşen kimse, çaresiz kalacak, gayretleri boşa gidecek demektir.Rüyada esir görmek hürriyete...
  3. Deli

Deli

Bilinmeyen deli, hayır ehli olan bir kimseye, Bilinen deli, ibretli işlere, Bir şeyin dokunması yahut teması ile aklında noksanlık meydana geldiğini görmek büyük günah işlemeye yahut faiz yemeye, Sebepsiz delilik mala, din ve dünya işlerini akıl ve itikaad ölçülerinde yürütmeye, Delilik, dünyanın kişiye meyletmesine, onu isteyen kimse için dünyalığa, istemeyen kimse için velilik ve kamil mümin...
  4. Yaşar - Esirinim

Yaşar - Esirinim

Beni yar beni yar Beni narin kollarında bırak Bizi aşk anlar Sen kendi yeni aşklarına bak Dile kolay yıllar Beni ilk yıllarında bırak Eski anılardan Söyle elimizde başka ne var Yoksun ya Dünya durdukça esirinim yar Yemelerden içmelerden Kesilirim yar Şu boynuma dar ağacı Gayrı değil yabancı Gel beni bu zalimlerin Ellerinden kurtar Şu boynuma dar ağacı Gayrı değil yabancı Alışamadım sensiz...
  5. Off ya oof

Off ya oof

Ya benim dipLoma puanım 74. Sbs ortaLamam ise 312. Ankaradaki hanqi liselere gidebilirm . Aciil cvp lütfeeen ?

Sayfayı Paylaş