gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

öpcell,gelcell,gitcell hepsi burda sec bi tane

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Hoşlandığınız ama öpemediğiniz birimi var, adını yaz bir boşluk bırak 2225'e gönder , biz öpelim Gülme seni de öperiz ÖPCELL

*Selamlacell; selamın aleykum yazıp 7532'ye gönderin, aleyküm selam cebinize gelsin

*Muhabbetcell; "naber" yazıp 1515'e yollayın turkcell size "iyidir
    senden naber" desin

*Ahiret yaz 2222'ye yolla! Ahiret soruları cebine gelsin! Soruları
    doğru yanıtla, cennete giden ilk 5000 kişi arasına gir

*Cezacell; ceza yaz 3969'a yolla allah cezanı versin

*Acıktım yaz 6001 e gönder 1 adana 1 ayran cebine gelsin

*Üşendim yazıp bir boşluk bırak ve üşendiğiniz konunun ilk
    kelimesini yazarak 3292 ye gönder , türkcell yapacak birini yollayıp sizin yerinize yaptırsın

*Petcell:öğretmek istediğiniz kelimeleri yazıp 6578 e msj atın evde beslediğiniz kedi kuş köpek ve bilimum evcillere
    konuşmayı öğretelim

*Becell: Bunun konumuzla alakası yok reklam olsun diye koydum

*Han cell yazip 0000 a gonderin gratel gelsin ))))

*Cim bomluysan para yaz 1907 e gönder para gelsin

*Fenerliysen UEFA KUPASI yaz 1905 gönder Gs müzesine gezi için bilet numaran cebine gelsin

*Trabzonluysan Teknik Direktör yaz 190319051907 ye gönder hoca gelsin

*BeşiktaŞlıysan Yönetim yaz istedin numaraya gönder yeni yönetim gelsin

*Türkiye Süper Ligindeysen eğer hakem yaz boşluk bırak Collina yaz 1903 e gönder collina istediin maça gelsin

2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: öpcell,gelcell,gitcell hepsi burda sec bi tane
    :hhh: :hhh: :hhh:

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
  4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: öpcell,gelcell,gitcell hepsi burda sec bi tane

begendiginize sevindim eger begendim diyorsanız elmalı kurabiye yazıp M.M yollayın

öpcell,gelcell,gitcell hepsi burda sec bi tane konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burda kac tane top var???

Burda kac tane top var???

nuray sayarı tarot falı nuray sayarı tarot falı bak sayar Cevabini bende bilmiyorum, ama size güveniyorum:second:
  2. mutlaka bi tane secersiniz bence

mutlaka bi tane secersiniz bence

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. kazak,tunik...vs. hepsi burda

kazak,tunik...vs. hepsi burda

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. bi tanede benden:)

bi tanede benden:)

ewet ben bu soruyu kolay bi şekilde buldum hadi sizde bulun:) Bir plajda iki çocuk top oynarken topları bir eve girer.Çocuklardan biri topu almak için eve gittiğinde Hans ve Helga'yı yerde çıplak vaziyette ölü bulur.Yanlarında da bir adamla bir kadın durmaktadır.Ayrıca da yerde cam kırıkları vardır. Sizce Hans ve Helga'yı kim neden ve nasıl öldürmüştür? hadi çözün
  5. meleklerimize bi kaç tane pratik bilgi

meleklerimize bi kaç tane pratik bilgi

Sevgili melekler pratik bilgiler mutfakta ve evde sandığımızdan fazla kolaylaştırır işimizi işte size bikaçtane pratik bilgi güle güle kullanın Makarnanızın çok daha lezzetli ve hafif olması için haşlarken tencerenize biraz süt katın farkı hemen anlayacaksınız Uzun zaman saklayacağınız zeytinyağınızın acımasına engel olmak için ışıkta uzak bir yere koyun içine biraz toz şeker ilave...

Sayfayı Paylaş