gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Optik yanılgı:)deneyin lütfen

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Optik yanılgı:)deneyin lütfen
    Bu ne yaaa... :)

Optik yanılgı:)deneyin lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Optik

Optik

Rüyada bir optik aleti görmek, dikkat ve merakinizin çok fazla olduguna, bütün islerinizde en uzak Ihtimalleri bile göz önünde bulundurarak islerinizi buna göre düzenlediginize, islerinizde en modem cihazlari devrede tutmaya itina ve dikkat sarf ettiginize, yeniliklere daima açik bulundugunuza delalet eder.
  2. Delüzyonlar (Yanılgılar)

Delüzyonlar (Yanılgılar)

Delüzyonlar yanlış inançlardır, akıl yoluyla gerçek olmadıkları yahut olanaksızlıkları hastaya ispatlanamaz ve hastanın kültür ve öğrenim geçmişiyle bağdaşamaz. Bu nitelikler önemlidir, çünkü yanlış inançların hepsi delüzyon değildir. Yanlış inançlar informasyon hataları olabilir; bunlar ikna yoluyla hastaya anlatılarak düzeltilebilir. Bu gibi inançların delüzyon olup olmadığını belirlemek...
  3. Optik yanılsamalar

Optik yanılsamalar

optik yanılsamalar Ne görüyorsun? Bir spiral mi yoksa daireler mi?? Büyük daire kendinden küçük lila dairelerden oluşuyor. Bunlar düzenli olarak görünüp kayboluyor..
  4. Optik yanılgı :D

Optik yanılgı :D

Optik Yanılgı Gözlerinize İnanamayacaksınız.
  5. Gebelik deneyimi yaşayanlar yardım etsin lütfen!!!

Gebelik deneyimi yaşayanlar yardım etsin lütfen!!!

Merhaba eşimde ve bende tespit edilen bir sorun olmamasına rağmen bir seneyi aşkın bir süredir gebe kalamadım. Doktorum ile bu ay klomen ve çatlatma iğnesi ile tedaviye başladık. Doktorum yumurtalarımın çatladığını(üstelik hem sağ hem sol) ve gelişimlerinin çok iyi olduğunu söyledi. Dolayısıyla şuanda gebelik beklentisi içindeyim. Çatlatma iğnesini 17 kasımda vuruldum. Şu anda da olası...

Sayfayı Paylaş