gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Öpücük Kulubesinde Siz Olsaydınız Hangisi olurdunuz ?

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bu yıl 84'üncüsü yapılan Oscar ödülleri geride kaldı ödüller dağıtıldı vs... Şimdi bunların bir öpücük töreni var. Yani tüm sanatçılar yanlarında birer hatunla yada erkek erkeğe girerek o anı ölümsüzleştirmek için fotoğraf çektiriyorlar arkadaşlarım. Can alıcı soru şu. Kız yada erkeklerden cevaplar bekliyoruz. Bu aşağıdaki resimlere bakarak, en şanslı kim kadın yada erkek ? Ve siz ÖPÜCÜK KULUBESİNE kiminle girmek isterdiniz merak ediyorum :D:D:D:hubidi:

Tören sonrası bir çok ünlünün katıldığı gösterişli partiler düzenlendi. Bunlardan biri de Vanity Fair dergisinin geleneksel partisiydi. Dergi partiye katılan ünlüleri 'öpücük kulübesinde" bugüne kadar hiç alışılmamış halleriyle görüntüledi.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    giren girmiş zaten bize laf kalmadı ben zaten girmezdim kocişim kızar hahaha

Öpücük Kulubesinde Siz Olsaydınız Hangisi olurdunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangisi sizce?

Hangisi sizce?

Evet kızlar yazın kır dügünümü? yoksam nikah ardından da yemegimi tercih edersiniz buyrun.....:p
  2. Satrançta her taş bir insanı simgelese, siz hangisi olurdunuz??

Satrançta her taş bir insanı simgelese, siz hangisi olurdunuz??

Evet arkadaşlar Katılımın çok olmasını bekliyorum Satrançta her taş bir insanı simgelese, siz hangisi olurdunuz? ben vezirrrrrr
  3. siz hangisisiniz?

siz hangisisiniz?

Bakın bakalım Siz hangisisiniz? 1 Daha birinci telefon zili çaldığında telefonun başına dikilen ama açmak için ikinci kez çalmasını bekleyen 2 Televizyonda film seyrederken filmin oyuncularıyla muhatap olan (Dur oraya gitme, öldürecekler seni) 3 Cebinden çıkardığı paraların içinde en eskisini özenle arayip bulduktan sonra para üstü veren 4 Gece aşırı nem ve sıcak olmasına rağmen,...
  4. Sizce hangisi

Sizce hangisi

[ı]canım meleklerim benim sizce doğuran mı büyüten mi önemlidir hadi bakalım görüşlerinizi bekliyoruuum :)[/ı]
  5. sizce hangisi?

sizce hangisi?

kızlar kendi parfümümü makyaj malzeme mi indirimli almak istiyorum o yüzden bir markaya temsilci olmak istiyorum ama çok pahalı olmayan bir ürün istiyorum

Sayfayı Paylaş