gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Orak

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Ekin (Ekmek/Biçmek).Çevrenizden bir kişinin öleceğine yorumlanır. Orakla ot biçmek düştüğünüz zor durumda dostlarınızın yardımını alacaksınız demektir. Çevrenizden bir kişinin öleceğine yorumlanır. Orakla ot biçmek düştüğünüz zor durumda dostlarınızın yardımını alacaksınız demektir. Kişinin elinde orak varsa hiç engel tanımadan amacına gidecektir. Güç, kuvvet simgesidir.Rüyada orak görmek basari ile tabir olunur. Bir tarlada orakla ekinleri veya otlari biçtigini gören, hayatta çalistiklarinin meyvesini elde eder. Çünkü orak rizka, sadakata, hayra delalet eder. Kirmani'ye göre; rüyasinda orakla bir sey biçtigini gören, hayatta her tesebbüsünün hayirli neticesini mutlaka elde eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada orak görmek, rizka ve dogru habere, bazen de ömrün sona ermesine isarettir.Rüyada orak görmek; mal mülk ve rızkınızın artacağına işarettir.

Orak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşık Hüdai (Sabri Orak)

Aşık Hüdai (Sabri Orak)

Erenler Zehir Getirin Balınan Öldürmen Beni Bağrıma Diken Batırın Gülünen Öldürmen Beni Hüdaiyim Daldım Gama Saldı Beni Demden Deme Asın Kesin Yüzün Amma Dilinen Öldürmen Beni...
  2. Orak hücre anemisi

Orak hücre anemisi

ORAK HÜCRELİ ANEMİ NEDİR? Anemiye ve belirli aralıklarla tekrarlanan ağrıya neden olan bir kan bozukluğudur. Orak hücreli anemili kişilerde hemoglobinin (alyuvarlarda [eritrosit] oksijeni akciğerlerden vücudun diğer bölümlerine taşıyan bir molekül) bir bölümü uygun biçimde iş göremez. Hemoglobinin bir bölümü alyuvarları sert ve orak şekline dönüştüren çubuk benzeri yapılar oluşturur. Bu...
  3. Orak hücreli anemi nedir?

Orak hücreli anemi nedir?

Orak hücreli anemi kalıtsal bir kan bozukluğudur. Hem annenizden hem de babanızdan orak hücreli gen geçerse orak hücreli anemili olarak doğarsınız. Annebabanızın birinden orak hücreli, diğerinden normal gen geçerse orak hücre özelliğinizin olduğu söylenir. Bu durum, orak hemoglobin taşıyıcısı olduğunuz (bkz. Orak Hücreli Anemi Nedir?) ve orak hücre özelliğinizin çocuğunuza da geçebileceği...

Sayfayı Paylaş