gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Orçun Yalan Dünya Dizisinden Ayrılıyor mu Diye Merak Edenlere !

Konu, 'Yalan Dünya' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bartu Küçükçağlayan Yalan Dünyadan Ayrılıyor Mu
    Orçun Diziden Ayrılıyor Mu

Şu anda yaz tatilinde olan ekranların gülmekten kırıp geçiren başarılı dizilerinden Yalan Dünya yeni sezonda ekranlara gelmeye hazırlanırken çıkan dedikodular arada bir ortalığı karıştırıyor melekler. Son günlerde ki dedikodu ise Orçun'un diziden ayrılacağı dedikoduları. Lafı fazla uzatmıyor Bartu Küçükçağlayan Yalan Dünyadan Ayrılıyor Mu sorusunun cevabı için haberin detaylarına geçiyoruz...

Ekranların fenomeni Yalan Dünya şimdi de bir iddia ile gündemde. Gürse Birsel'in yarattığı 'Orçun' karakterinin bir süre sonra diziden çıkarılacağı konuşuluyor.

Yalan Dünya'nın garip ergen karakteri 'Orçun' dizi yayınlanır yayınlanmaz Twitter ve sözlüklerde bir fan kitlesine sahip oldu.

Ancak dizinin sürpriz yıldızı olan Bartu Küçükçağlayan'ın canlandırdığı 'Orçun'un şu sıralar ekrana veda edeceği konuşuluyor. Dedikoduların kaynağı senarist Gülse Birsel'in Twitter'dan yazdıkları oldu.Birsel, 'Orçun'un son bölümleri' diye tweet attınca ortalık karıştı.Bu tweetle dizinin hayranları Gürse Birsel'i mesaj yağmuruna tuttu.

Orçun Yalan Dünya Dizisinden Ayrılıyor mu Diye Merak Edenlere ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalan Dünya Orçun gerçek adı

Yalan Dünya Orçun gerçek adı

hanımlar Yalan Dünya dizisinde ki Orçunun gerçek adı nedir acaba bilen var mı? :D
  2. Yalan dünya Orçun sözleri

Yalan dünya Orçun sözleri

Yalan dünya Orçun sözleri var mı sizde? Arkadaşlar Yalan dünya dizisnde ki Orçunun sözleri ne kadar komik ya gül gül öçldüm sapık mıdır nedir o :D Orçun sözleri var mı sizin sitenizde acaba
  3. Yalan Dünya Orçun Sözleri :D

Yalan Dünya Orçun Sözleri :D

Yalan Dünya'nın Orçun'u Gaffur ve Burhan Altıntop'tan sonra Gülse Birsel'in yeni bombası. Sanal alemde büyük beğeni toplayan Orçun'un en beğenilen sözlerini burada paylaşmaya başlayalım. İşte Orçun'un birkaç repliği. - Ben iyiyim ama babam öküz - Yazık ne kadarda güzel bi kızsın - Öpüşelim mi? Işılay'ı da çağır 3'ümüz öpüşelim :D:D
  4. Yalan Dünya orçun replikleri var mı ?

Yalan Dünya orçun replikleri var mı ?

Orçun replikleri arıyorum kızlar. Çok hoşuma gidiyorbu adamın salaşlığı ve olaylar karşısındaki inanılmaz duruşu bayılıyorum yahu :)
  5. Adetliyken Kur'an-ı Kerim Okunur mu Diye Merak Edenlere...

Adetliyken Kur'an-ı Kerim Okunur mu Diye Merak Edenlere...

Regl Döneminde Kuran Okunabilirmi Kadının Regl Döneminde Kuran Okuması Caizmidir Sevgili melekler, pek çok kadının merak ettiği ve cevaplar arasında tereddüte düştükleri bir konu hakkında bu konumuzu açıyoruz. Regl döneminde Kuran okunur mu ? Aşağıda vereceğimiz bilgilerle siz de kafanızda ki soru işaretlerine bir cevap bulabilir, ibadet etmek için uymanız gereken kurallardan birini daha...

Sayfayı Paylaş