gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Orçun'a Sevgili Geliyor !

Konu, 'TV dizisi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Yalan Dünya dizisine yeni oyuncu ile ilgili bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, ekranların en sevilen komedi dizilerinden biri olan Yalan Dünya dizisine yeni bir isim katılıyor. Gülse Birsel'in başarılı dizisi Yalan Dünya 'da dizinin ilginç karakterlerinin başında gelen Orçun'a bir sevgili geliyor. Bakalım bu isim kim olacak ?

Küçük sırlar ve İbret-i Ailem dizilerinde rol alan Gonca Vuslateri, Yalan Dünya dizisinde Bartu Küçükçağlayan'ın canlandırdığı Orçun karakterinin sevgilisi rolünü canlandıracak.

Gonce Vuslaterii diziye 27. bölümden itibaren katılacak

BEYZA21 ve MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Orçoyu aşık olarak düşünemiyorum iyice dağıtacak sanırım :D Normalde zaten uçuk kaçık bide aşık olsa durumlar nice olur bilinmez:D:D Gülse Birsel hakkaten çok başarılı inanılmaz dizilere imzasını atıyor başarılı buluyorum kendisini...

TİTAN bunu beğendi.
Orçun'a Sevgili Geliyor ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgili

Sevgili

DERTLİ BİRİ, ağlayıp inlemekteydi. Oradan geçmekte olan Şiblî, ad**** halini görüp ağlayışının sebebini sordu. Adam dedi ki: “Şeyhim! Bir sevgilim vardı. Güzelliği canıma can katıyor, ömrümü arttırıyordu. Öldü. Ben de derdinden ölüyorum. Yasıyla gözüme âlem kara görünmede.” Şiblî dedi ki: “Mademki gönlün bu yüzden perişan, bu yüzden kendinden geçmişsin, neden boyuna yaslanıyor, ağlayıp...
  2. Geliyorum

Geliyorum

Geliyorum geliyorum hicret ettim geliyorum Geliyorum geliyorum tövbe ettim geliyorum. Yüzümü döndüm Beytullah'a secde ettim geliyorum Yüzümü döndüm o dergaha secde ettim geliyorum......
  3. eski sevgilim..

eski sevgilim..

kızlar bundan 2 sene önce sevgilimle ayrıldık birbirimizi çok yıprattığımızı biliyorduk konuştuk ve bitti. ayrıldıktan 1 sene sonra başka biriyle birlikte oldum ve 1 senedir birlikteyiz. fakat eski sevgilim bir çok mesaj attı. buluşmak yeniden barışmak istiyor. ben artık ona karşı duygusal anlamda bir şey hissetmiyorum. onu incitecek şeyler söylemekte istemiyorum kesinlikle. şuan ki sevgilim...
  4. sevgili

sevgili

sevgili istiorum

Sayfayı Paylaş