gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

orda burda uyuya kalanlar:D

Konu, 'Çöplük' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bonita

Bonita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: orda burda uyuya kalanlar:D

bunlar uyumamış resmen ölmüşler ya... bu nasıl uymama böyle:) emegegine saglık canım

orda burda uyuya kalanlar:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ordan burdan karışık

ordan burdan karışık

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ordan burdan toplama karikatürslerrr

ordan burdan toplama karikatürslerrr

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Sinan Özen - Uyusunda Büyüsün

Sinan Özen - Uyusunda Büyüsün

Beni mi bulur, beni mi bulur Hep şımarık hep zor hatunlar Gece oturur, gündüz uyur Ayağına ister gelsin uşaklar Beni mi bulur, beni mi bulur Hep şımarık hep zor hatunlar İş bilmez bana buyurur Ateşte kararır çaydanlıklar Sultanlar sultanıymış haspam Dokununca kırılırmış yosmam Toymuş tomurcukmuş ben kulak asmam Gelecekse gelsin garip gönlüme Uyusunda büyüsün öyle gelsin Anasının kuzusu dize...
  4. ordan burdan avatar serisi beleşşş:)))

ordan burdan avatar serisi beleşşş:)))

5. haziran anneleri dostlukları ordan burdan şurdan :)

haziran anneleri dostlukları ordan burdan şurdan :)

yeni sohbet alanımız hayırlı vede ugurlu olsun :) :parti:

Sayfayı Paylaş