gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ördek yemini yemeden çıyakmıyak demeden attım battım kimi çıkardın

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 24 Temmuz 2008
  2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ördek yemini yemeden çıyakmıyak demeden attım battım kimi çıkardın

harikalar ellerine sağlık canım

3. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ördek yemini yemeden çıyakmıyak demeden attım battım kimi çıkardın

su asalete bakk :)

bayıldım çok güseller

teşekkürler canımcımm

ördek yemini yemeden çıyakmıyak demeden attım battım kimi çıkardın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pasta demen için yemen lazım tabi kıyabilirsen:)

pasta demen için yemen lazım tabi kıyabilirsen:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ördekler...

Ördekler...

ördekler nasıl beslenir ördek nasıl beslenir ördekler neyle ördek neyle yavrusu Ördek, (Anatinae) alt familyasından hemen hemen bütün dünyanın sulak bölgelerinde yaşayan, perde ayaklı su kuslarına verilen ad. Göl ve bataklık kenarlarını pek severler. Hızlı akan nehir ve denizlerde yaşayanlar da vardır. Beslenmesi kolay olduğundan, evcil birçok soyları üretilmiştir. Ülkemizde ördekler, birçok...
  3. Cemiyette Pişiyorum - Adım At Boka Bat

Cemiyette Pişiyorum - Adım At Boka Bat

birkaç adım daha attı ve iyice boka battı herşey zorladı herşey zorladı benden sana kalan senden fazla olan
  4. Rüstem Batum kimdir

Rüstem Batum kimdir

rüstem batum öldü mü rüstem batum kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve özet geçmişi burada arkadaşlar. Tiyatro oyuncusu ve gazeteci Rüstem Batum hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada Melek'ler. Rüstem Batum 1952 yılında İstanbul'da doğdu. Saint Joseph Lisesi'ni 1971'de bitirdi. Bükreş'te iki yıl siyasal bilgiler eğitimi gördü. Institut des Arts de Diffussion'da dört yıl...
  5. Çirkin Ördek Yavrusu Kitabının Yazarı Kimdir

Çirkin Ördek Yavrusu Kitabının Yazarı Kimdir

Çirkin Ördek Yavrusu Kitabının Yazarı Kimdir ? Arkadaşlar bana acilen Çirkin Ördek Yavrusu Kitabının Yazarı Kim olduğunu yazarmısınız lütfen

Sayfayı Paylaş