gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113

Organik botox yaptıran varmı?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

organik botox nedir,organik botox nasıl yapılır,organik botox kalıcı bir yöntemmi,organik botox kimlere uygulanır,organik botox hakkında bilgiler Son yıllarda kadınların en çok başvurduğu estetik müdahalelerden biri olan botox, artık çok daha kolay uygulanabiliniyor. Yüzeysel olarak uygulanan organik botox, uygulandığı andan itibaren cilde nüfuz ederek, cildin gergin, canlı ve ışıltılı görünüm almasını sağlıyor.

İğne kullanılmıyor
    Organik botoxta kasları dondurmak yerine kırışıklıkların açılması sağlanıyor. Yani organik botox, bildiğimiz gibi iğnelerle yapılmıyor. Bu işlem için tasarlanmış ''Poratation System'' kullanılıyor.

o.jpg

Bu yöntemin bildiğimiz botox yönteminden farkı şöyledir, normal botox cilde uygulanan maddenin içeriği nedeni ile kasların dondurulmasına neden oluyor. Kas işlevini kaybettiği için normal görüntüden uzaklaşılmış olunuyor. Organik botox işleminde ise kullanılan maddeler yüzde 100 doğal maddelerden oluşuyor. Kası dondurmak yerine kasın yol açtığı kırışıklığın açılmasını sağlıyor.

Böylece ciltteki kolajen, elastin ve protein üretimi arttırılarak cilt kendisini onarıyor ve yeniden inşa ediyor. Deri altının dolmasıyla, üst deride özellikle alın, dudak üstü ve göz çevresinde oluşan kırışıklıkların derinliği azalıyor, cildin sıkılığı artıyor. Uygulama ciltte gerginleştirici etki yaratıyor.

Organik botox, mimiklere ve doğallığa zarar vermediği için sanatçılar tarafından da çok tercih ediliyor. Yüz, boyun ve dekolte bölgelerine uygulanan organik botox, ilk uygulama sonucunda gözle görülür şekilde etki yaratıyor, kalıcılığını 6 ay ile 1 yıl sürdürüyor.

Etken maddelerin makximum nüfuzunu sağlayan ''Poratation System'' li uygulanan organik botox, cilt yaşlanmasını önlemek ve korumak isteyen neşter ve iğneden kaçınanların tercih ettiği bir yöntem.

Organik botox yaptıran varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Su dalgası yaptıran varmı

Su dalgası yaptıran varmı

merhaba arkadaşlar benim saçlarım çok düz ama ben dalgalı saç seviyorum ve saçlarıma su dalgası yaptırmak istiyorum. Çevremde yaptıran arkadaşların çoğu memnun kalmadı benimde çekindiğim yerler oldu böyle olunca... Ben su dalgasının saçlarımda doğal durmasını istiyorum acaba aranızda saçına su dalgası yaptıran oldumu memnunmusunuz yorumları bekliyorum kararsızım
  2. brezilya fönü yaptıran varmı

brezilya fönü yaptıran varmı

selam benim saçlarım bayağı bir dalgalı ve ben düz saçları çok seviyorum sürekli fön çektirmek saçlarımada artık zarar vermeye başladı. Keşke saçlarım dümdüz olsaydı. Bir arkadaşım bana brezilya fönünü önerdi sanırım uzun süre saçlarınız düz kalıyormuş daha önce brezilya fönü yaptıran varmı acaba olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum Brezilya fönü kaç ay dayanıyor fiyatları konusunda bilgi...
  3. burun estetiği yaptıran varmı

burun estetiği yaptıran varmı

selam hanımlar benim burnumda kemik eğriliği var doktor amileyit olmam gerektiğini söyledi rahat nefes alamıyorum hazır bu ameliyatı yaptırmışken burnumda da ufak tefek değişiklik yaptırmak istiyorum ama korkularım da var burun estetiği ameliyatı çok zormu acaba ne kadar sürede ayağa kalkarım ameliyat sonrası ağrı çok oluyormu beni aydınlatırsanız sevinirim
  4. implant yaptıran varmı

implant yaptıran varmı

aranızda implant yaptıran varmı acaba fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorum birde yaptıran varsa memnun kaldınızmı yaptırmaya ve parasına değermi
  5. Dişlerine Bleaching yaptıran varmı?

Dişlerine Bleaching yaptıran varmı?

sararmış dişlere bleaching tedavisi,bleaching nedir,bleaching dişlerde iyi sonuç veriyormu,bleaching hakkında bilgiler 21. yüzyılda, insan fotoğraflarında, ilk tanışmalarda gülümsemenin öneminin daha belirgin olarak öne çıktığını belirten Akçalı, "Kişiye doğru uygulamalar ile diş beyazlatmak mümkün, diş beyazlatma yani bleaching kimyasal bir karışım sayesinde oluyor. Bu kimyasal karışım...

Sayfayı Paylaş