gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Organik Meyveli, Tahıllı Yoğurt

Konu, '* Bebeklere Özel Menü' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Organik Meyveli, Tahıllı Yoğurt -100 gr. yoğurt (-30 gr. meyve püresi (Organik Meyveli Kavanoz Ek Besini veya evde cam rendede hazırlanan meyve püresi) -2 yemek kaşığı Tahıllı Ek Besin
    Nasıl Hazırlanır?

Soğanı kavurup haşlanmış patatesleri içine atıp kavurmaya devam edin. Kişnişi, maydanozu, tuzu, karabiberi karışıma ekleyin ve püre haline getirin. Hamuru yoğurun ve un ile ince olarak açın. Yuvarlak olarak kestiğiniz hamurun içine karışımdan koyun ve ikiye kapatın. Dilerseniz diğer mantılar gibi suda haşlayabilir ya da yağda kızartabilirsiniz. Üzerine sarımsaklı yoğurdu dökün ve salçalı sosu ekleyin. Maydonoz ile süsleyeceğiniz mantınız sıcak servise hazır…

Organik Meyveli, Tahıllı Yoğurt konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yoğurt

yoğurt

Yoğurt günlük olarak evde yapılır. l Süzülen süt ateşe konur. l Süt kabın içinde kabarınca, bir kaşıkla karıştırılarak 5 dakika daha ateşte tutulur. l Süt elimizin dayanabileceği sıcaklığa kadar ılındıktan sonra bir kaşık yoğurt sütün içine katılır. l Kabın üzeri örtülerek yaklaşık 6 saat oda sıcaklığında bekletilir. l Yoğurt bir gün buzdolabında bekletildikten sonra...
  2. Ballı yulafı meyveli yoğurt (12 ay üstü)

Ballı yulafı meyveli yoğurt (12 ay üstü)

Bebeğiniz için güzel bir tarif:) MALZEMELER 3 çorba kaşığı süzme yoğurt ılık su (yoğurdu açmak için) 2 çorba kaşığı yulaf ezmesi 1 tatlı kaşığı süzme bal HAZIRLANIŞI Öncellikle biraz ılık su ile yoğurdu açın.Sonra tüm malzemeyi kaseye alın ve blendırdan geçirerek pürüzsüz hale getirin. Eğer bebeğiniz yemekte zorlanmıyorsa parçalamadan muzu biraz çatalla ezmek suretiyle malzemeleri...
  3. Meyveli Yoğurt Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Meyveli Yoğurt Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Meyveli Yoğurt Tarifi Resimli yapılışını istiyorum sizden lütfen 4 yaşında ki kızıma bu sıcaklarda meyveli yoğurt ile sağlıklı beslenmesini istiyorum ama işte tarifini bilmiyorum.
  4. Evde Meyveli Yoğurt Nasıl Yapılır ?

Evde Meyveli Yoğurt Nasıl Yapılır ?

Meyveli Yoğurt Tarifi Ev Yapımı Meyveli Yoğurt Sevgili melekler, meyveli yoğurt denilince aklınıza hemen yoğurt içine ufak doğranmış meyveler geliyor değil mi ? Şimdi vereceğimiz meyveli yoğurt tarifi ise gerçek bir ev yapımı meyveli yoğurt. Anlatması bizden bu hafif ve lezzetli tarifi yapıp tatması sizden :tik: Malzemeler: 3 bardak günlük süt ½ bardak krema (heavy cream),...
  5. Ara öğünlere ev yapımı meyveli yoğurt tarifimiz

Ara öğünlere ev yapımı meyveli yoğurt tarifimiz

Sevgili Meleklerim, yaz gelmeden önce bir telaş alır gider ki zayıflama menüleri çıkar meydana :D:D Tabi fazlalıklar kış boyu kalın kıyafetlerin altında hissedilmezken yazın incecik kıyafetlerde göbişleri gizlemek mümkün olmaz:11: hal böyle oluncada tariflere bakarız ya işte sizlere çok güzel bir ara öğün olacak. Yoğurtlu bütün tatlar damağımızı şenlendiriken kalorisi düşük bir atıştırmalık...

Sayfayı Paylaş