gebe
  1. temmuz

temmuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

organik temizlik ürünleri

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında temmuz tarafından paylaşıldı.

kimyasal olmayan temizlik ürünleri hanımlar yüzde yüz organik tamamiyle bitkisel içinde hiçbir kimyasal madde olmayan temizlik ürünleri satıyorum özellikle hamile bayanlar ve küçük bebeği olanlar bu ürünler süper her çeşit ürün var mutlaka denemelisiniz ilgilenirseniz özelden mail gönderin

organik temizlik ürünleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Temizlik ürünleri bebeklerin ciğerlerine zararlı

Temizlik ürünleri bebeklerin ciğerlerine zararlı

Hamileyken ya da doğumdan hemen sonra evde sık kullanılan dezenfektan ve koku gidericiler bebeğin ciğerlerine zarar veriyor PARİS - İngiltere’nin Bristol Üniversitesi’nden John Henderson ve ekibi hamilelerin evde bu tür kimyasal ürünleri kullanma sıklığı ile bunların çocukların solunum yollarına etkilerini inceledi. Araştırmaya 7 bin 162 çocuk katıldı. Annelerse çamaşır suyu, dezenfektan,...
  2. Gıda Dışındaki Organik Ürünler

Gıda Dışındaki Organik Ürünler

natracare satan eczaneler alüminyumsuz deodorant parabensiz şampuan Organik ürün kullanmak istiyor ancak gıdadışı organik ürünlerin neler olduğunu bilmiyor ve bulamıyorsanız bu rehber size yardımcı olacak. 1. Natracare: Dünyadaki tek organik ped ve tamponlar-Türkiye'de eczanelerde ve Macro-Center, Real Marketler, 5 M Migros, Metro, City Life, Okko, büyük Carrefour'lar, Uğur Center bildiğimiz...
  3. Temizlik ürünleri bebeklerin ciğerlerine zararlı !

Temizlik ürünleri bebeklerin ciğerlerine zararlı !

Anne meleklere önemle duyurulacak bir konu! Bebeğinize farkına varmadan zarar vermeyin anneler.Onları daha hijyen bir ortamda büyütmek düşüncesiyle onlara zarar verebileceğinizi unutmayın! Temizlik ürünleri bebeklerin ciğerlerine zararlı Hamileyken ya da doğumdan hemen sonra evde sık kullanılan dezenfektan ve koku gidericiler bebeğin ciğerlerine zarar veriyor. İngiltere’nin Bristol...
  4. Organik kozmetik ürünleri

Organik kozmetik ürünleri

Merhaba kızlar, Bundan yaklaşık 2 ay önce bir firmayla tanıştım. Ürünleri tamamen doğal. Bitkisel yağlar,kremler,katı parfümler,sabunlar,saç bakım ürünleri kısacası hepsi bir harika :) Özellikle sülfatsız şampuan benim için 1 numara. Firma acayip ilgili bir mail atın 5 dk içinde cevap atıyorlar ve çok samimiler. Bu firma Doa Kozmetik. Mutlaka deneyin çok memnun kalıcaksınız :) Ürünler hakkında...
  5. Doğal Temizlik Ürünlerinin Tarifleri

Doğal Temizlik Ürünlerinin Tarifleri

doğal temizlik ürünleri doğal deterjan tarifi doğal temizlik ürünleri nasıl yapılır son yıllır da gıdadan temizlik ürünlerine kadar birçok kişi doğal ürünlerden yana tercihini kullanmaya başladı. Kişinin sağlığı ve daha temiz bir çevre adına doğal ürünler her zaman için daha kullanışlıdır. Evinizde kullandığınız bazı temizlik ürünlerinin yerine kendiniz de bu ürünleri doğal yollarla elde...

Sayfayı Paylaş