gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Organize işler bunlar...:D

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Organize işler bunlar...:D

fareler süperdi yaa tesekkürlerrrr

4. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Organize işler bunlar...:D

rica ederim şekerler:D:)

Organize işler bunlar...:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nil Karaibrahimgil - Organize İşler Bunlar

Nil Karaibrahimgil - Organize İşler Bunlar

Olmam olamam dedim İçlerinde duramam dedim Dışlarında kalamam dedim Uçmam uçamam dedim Kaçmam kaçamam dedim Ne Clark Kent'im ne süpermenim Organize işler bunlar Başımıza işler bunlar Senin benim dinlemez İstanbul'u dişler bunlar2X Olmam olamam dedim İçlerinde duramam dedim Dışlarında kalamam dedim Uçmam uçamam dedim Kaçmam kaçamam dedim Ne Clark Kent'im ne süpermenim Organize işler...
  2. işte bunlar harika

işte bunlar harika

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. İşe yaramaz organ' apandisin işlevi bulundu!

İşe yaramaz organ' apandisin işlevi bulundu!

apandiste ne iyi gelir apandisin işlevi Vücudun 'baş belası ve işe yaramaz organı' apandisin fonksiyonu bulundu: Sindirim sistemi için iyi mikroplar üretip onları koruyor. ABD'deki Duke Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden cerrah ve bağışıklık bilimi uzmanları apandisin sindirim sistemindeki bakteri nüfusuyla ilişkili olduğunu ortaya çıkardı. Yüzyıllar boyunca gereksiz olarak nitelendirilen,...
  4. Bunlarda komik ama :D

Bunlarda komik ama :D

Bu duvarlar süper başka hiç bir yerde olduğunu düşünmüyorum :huhe: ya da ..... :huhe:
  5. Neden Bunları Yaparız? :D

Neden Bunları Yaparız? :D

Sevgili melekler,gülmeye hazır mısınız? İşte seçme saçmalar... hahaha Televizyona çıkan insanlar neden kendilerini Türkiye`deki herkesin izlediğini zanneder? Örneğin; 70 milyon bizi izliyor. Düğünlerde neden ‘Dom dom kurşunu’ ile göbek atılmaktadır? ‘Bir avcı vurdur beni, bin avcı yedi beni’ gibi sözlerle kendinden geçen başka bir millet var mıdır? Cumartesi ve pazartesinin neden...

Sayfayı Paylaş