gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Organize Oluyoruz Volume 1 İlk Klibi Sende Biraz Delisin

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

organize oluyoruz voluma 1, ceza, roka, şarkıları, ilk klibi, yeni klibi, sende biraz delisin, klibi, resimleri burada arkadaşlar
    Türk Rap'inin öncü isimleri "Organize Oluyoruz Volume 1" adı altında toplandı. Rap grubunun ilk klibi ise sözleri Ceza'ya, müziğide Roka'ya ait olan "Sende Biraz Delisin" adlı şarkıya çekildi Melek'lerim.

Türkçe rap’in önemli isimlerini buluşturan “Organize Oluyoruz Volume 1”in ilk klibi sözleri Ceza’ya, müziği Roka’ya ait “Sen de Biraz Delisin”e geldi.
    Ceza’nın sokak dilini kullanarak sisteme eleştiriler yağdırdığı şarkının klibi, Berlin’de Creative Crev 67 tarafından çekildi.

Organize Oluyoruz Volume 1 Şarkıları için BURAYA TIKLAYIN

Organize Oluyoruz Volume 1 İlk Klibi Sende Biraz Delisin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilk yardım (organ kopması)

ilk yardım (organ kopması)

ilk yardım organ kopması Parmak, el, kol, ayak, bacak, penis, kulak, burun gibi vücut uzantılarının vücutla olan bütünlüğünün bozulmasına, organ kopması denir. Bütünlüğün bir kısım dokularla devam ettiği hallere kopma değil, kesi demek doğru olur. Organ kopmasına müdahale edilmezse; 1. Kanama nedeniyle kazazedenin yaşamı tehlikeye girer 2. Organın kaybı fiziksel görünüm bozukluğu,...
  2. ilk yardım organ kopması

ilk yardım organ kopması

rüyada saç kopması rüyada parmak kopması kolun saçın kulak Parmak, el, kol, ayak, bacak, penis, kulak, burun gibi vücut uzantılarının vücutla olan bütünlüğünün bozulmasına, organ kopması denir. Bütünlüğün bir kısım dokularla devam ettiği hallere kopma değil, kesi demek doğru olur. Organ kopmasına müdahale edilmezse; 1. Kanama nedeniyle kazazedenin yaşamı tehlikeye girer 2. Organın kaybı...
  3. seni deli gibi seviyorummmmm

seni deli gibi seviyorummmmm

seviyorummmmm Seviyorummm senii ama kimiii?:D:D
  4. Pelin Batunun İlk Klibi

Pelin Batunun İlk Klibi

PELİN BATU 50'Lİ YILLARA DÖNDÜ! PELİN BATU, MURAT EVGİN'İN 'MEKTUP' ADLI ŞARKISININ KLİBİNDE ROL ALDI. BATU; SİRKECİ'DEKİ TARİHİ POSTANEDE ÇEKİLEN KLİPTE, 1950'Lİ YILLARI YANSITAN KOSTÜMLER GİYDİ..... Ünlü şarkıcı Erol Evgin'in oğlu Murat Evgin 'Bambaşka Şehir' adlı albümünde yer alan 'Mektup' adlı parçasına klip çekti. Yönetmenliğini Varol Şahin'in üstlendiği klipte, genç şarkıcıya ünlü...
  5. Organize Oluyoruz Volume 1 albümü şarkıları

Organize Oluyoruz Volume 1 albümü şarkıları

organize oluyoruz volume 1 organize oluyoruz volume 1, albümü, şarkıları, albüm kapağı hakkında aradığınız merak ettiğiniz herşey burada arkadaşlar Türk Rap'inin öncü dev isimleri organize oldu ve bu topluğuda "Organize Oluyoruz Volume 1" adını verdi Melek'lerim. Albümün ilk klibini Ceza'nın şarkısı olan 'Sende Biraz Delisin'e çeken "Organize oluyoruz Volume 1" albümünde...

Sayfayı Paylaş