organlarınızı bağışlarmısınız??

M

Misafir

Forum Okuru
organlarınızı bağışlarmısınız??
evet melekler hiç organlarınızı bağışlamayı düşündünüzmü evetse hangi organınızı bağışlarsınız?

Ce: organlarınızı bağışlarmısınız??

canım ben düşündüm organ bağışı yapmayı ama bu organların açılmasını görünce berbat oldum vazgeçtim. aslında bağışlamak lazım duyarlı olmak lazım canım teşekkür ederim güzel bir konu

melekcım ben düşünüyorum sonucda toprağın altında çürüyüp gideceğime başkalarına faydam dokunur en azından.

tabiki ben öldükten sonra çürüyüp gideceğine bir insana ışık olacaksa isterim...ama işe yarayan organ varmı bende işte onu merak ediyorum:D

Tabii ki düşündüm hemde çok. Daha sonrada kararımı verdim yaklaşık 2 ay önce bütün organlarımı bağışladım. Artık kendimi daha huzurlu hissediyorum. Hemde o kadar kolaymış ki sadece birkaç dakikamı aldı. Hastanede ablamın başında refakatçi olarak uzun süre kaldım o dönemde böyle organ bağışlayan bir aile oldu ve oraya öyle çok kişi geldiki onlara baktıkça bunların arasında ben, ailem yada çocuklarım olabilir diye çok düşündüm ve zaten hep aklımda olan birşeyi bu olay üzerine hazır oradayken hayata geçirdim.
Bence hepimiz bu konuda duyarlı olmalıyız arkadaşlar.

tabiki düşünmek lazım ama ben bu konuda kararsızım bir taraftan rabbimin beni yarattığı bir şekilde ahirete göçmek istiyorum diğer taraftanda başka bir insana umut, yaşama ışığı vermek istiyorum o kadar çok organ bekleyen hastalarımız varki duydukça üzülüyorum bakalım ne yaşantımız nereye kadar belkide bende organ bekleyenler arasına girebilirim kimbilir...

tabiki bende bağışlarım hiç düşünmeden bide keni başımıza gelince daha iyi anlıyoruz organ bağışını ama kimsenin başına gelmeden duyarlı olup bağışlamak lazım

insanlara yardim olacak herseye varim ben karamelimm,yani evet bagislarim canimm,guzel konunn icin tsklerr canim

ben bağışlamakiçin kart aldım hastaneden ama eşim kabul etmedi oyüzden bağışlayamam ama çok isterdim

Geri