gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

organlarınızı bağışlarmısınız??

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

evet melekler hiç organlarınızı bağışlamayı düşündünüzmü evetse hangi organınızı bağışlarsınız?

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Ce: organlarınızı bağışlarmısınız??
    canım ben düşündüm organ bağışı yapmayı ama bu organların açılmasını görünce berbat oldum vazgeçtim. aslında bağışlamak lazım duyarlı olmak lazım canım teşekkür ederim güzel bir konu

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

melekcım ben düşünüyorum sonucda toprağın altında çürüyüp gideceğime başkalarına faydam dokunur en azından.

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

tabiki ben öldükten sonra çürüyüp gideceğine bir insana ışık olacaksa isterim...ama işe yarayan organ varmı bende işte onu merak ediyorum:D

5. çalıkuşu

çalıkuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tabii ki düşündüm hemde çok. Daha sonrada kararımı verdim yaklaşık 2 ay önce bütün organlarımı bağışladım. Artık kendimi daha huzurlu hissediyorum. Hemde o kadar kolaymış ki sadece birkaç dakikamı aldı. Hastanede ablamın başında refakatçi olarak uzun süre kaldım o dönemde böyle organ bağışlayan bir aile oldu ve oraya öyle çok kişi geldiki onlara baktıkça bunların arasında ben, ailem yada çocuklarım olabilir diye çok düşündüm ve zaten hep aklımda olan birşeyi bu olay üzerine hazır oradayken hayata geçirdim.
    Bence hepimiz bu konuda duyarlı olmalıyız arkadaşlar.

6. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

tabiki düşünmek lazım ama ben bu konuda kararsızım bir taraftan rabbimin beni yarattığı bir şekilde ahirete göçmek istiyorum diğer taraftanda başka bir insana umut, yaşama ışığı vermek istiyorum o kadar çok organ bekleyen hastalarımız varki duydukça üzülüyorum bakalım ne yaşantımız nereye kadar belkide bende organ bekleyenler arasına girebilirim kimbilir...

7. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki bende bağışlarım hiç düşünmeden bide keni başımıza gelince daha iyi anlıyoruz organ bağışını ama kimsenin başına gelmeden duyarlı olup bağışlamak lazım

8. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

insanlara yardim olacak herseye varim ben karamelimm,yani evet bagislarim canimm,guzel konunn icin tsklerr canim

9. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ben bağışlamakiçin kart aldım hastaneden ama eşim kabul etmedi oyüzden bağışlayamam ama çok isterdim

organlarınızı bağışlarmısınız?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üreme organları

üreme organları

Erkeğin üreme organı evlat, mal ve ömürle tabir edilir. Kadının üreme organı üzüntü ve kederden kurtulmaya, gizli durumları bilmeye, ortaklık kurmaya, yola gitmeye ve bekar için evlenmeye delalet eder. Tenasül uzvundan su içtiğini görmek cinsi münasebetee düşkün olmaya, Elbisenin açılıp avret yerinin açılması utanılacak bir işe, Mahrem yerinin açıldığını ve bundan utandığını görmek düşmanı...
  2. İdare organının Yürütme organından Ayrılması

İdare organının Yürütme organından Ayrılması

İdare organının Yürütme organından Ayrılması İdare organı, Anayasamızın 123 ilâ 137’nci maddelerinde düzenlenmiştir. Anayasamıza göre idare organı , “merkezî idare ” ve “yerinden yönetim kuruluşları” olarak ikiye ayrılmaktadır (m.126 ). Merkezî idare de kendi içinde “başkent teşkilâtı” ve “taşra teşkilâtı” olarak ikiye ayrılmaktadır. Taşra teşkilâtı da Anayasaya göre, “illere, iller de diğer...
  3. İdare organının Yargı organından Ayrılması

İdare organının Yargı organından Ayrılması

İdare organının Yargı organından Ayrılması İdare organının yargı organından ayrılmasında da bir mesele yoktur. Anayasamızın 9’uncu maddesine göre, “yargı yetkisi, Türk milleti adına bağımsız mahkemelerce kullanılır”. Burada “bağımsız mahkemeler ” ifadesinin altını çiziyoruz. Çünkü, bu ifade yargı organının tanımını bize vermektedir. “Bağımsız mahkemeler” ifadesinde geçen “mahkemeler”...
  4. A. İdare organının Yasama organından Ayrılması

A. İdare organının Yasama organından Ayrılması

A. İdare organının Yasama organından Ayrılması İdare organının yasama organından ayrılmasında bir mesele yoktur. Zira 1982 Anayasasına göre, yasama organı genel oyla seçilen 550 milletvekilinden oluşan Türkiye Büyük Millet Meclisidir (m.75). Yani genel oyla seçilen 550 milletvekilinin oluşturduğu organ, “idare” kavramına dahil değildir. Bu organ yasama organıdır
  5. kalan ilaçlarınızı bağışlarmısınız :(

kalan ilaçlarınızı bağışlarmısınız :(

merhaba arkadaşlar ben bu ay devlet hastanesinde raporla tüp bebek tedavisine başlamıştım dün yumurtalarım toplandı (çok kötüydü) :((( ve bugün kötü bir haber aldım sadece 1 yumurtam çıkmış ve o da bozuk olduğu için işlem yapılmamış tedavim iptal olmuştu... yalnız hastaneye gidip çıkış işlemleri yaptırıken bir şey öğrendim raporla ilaç hakkımı kullanmış ama uygulama hakkımı kullanmamışım......

Sayfayı Paylaş