Örgü atkı ve boyunluk modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Örgü atkı ve boyunluk modelleri
Malum sonbahar aylarını yaşıyoruz ve hatta birçok yerde kış soğuk yüzünü bir süredir göstermeye başladı bile...

Kış ayları denince benim ilk aklıma gelen şeylerden biride örgü modelleri oluyor. Soğuk havalara karşı kişiyi sıcak tutarken hastalıklara karşı da koruyacak olan örgü modelleri, bebek, çocuk, kadınv e erkekler tarafından farklı renk ve modeller halin de kış aylarının en çok kullanılan gereksinimlerinden oluyor.

Şimdi ki konum da sizlere hem sizi soğuktan koruyacak hemde giysilerinizi tamamlayan şık bir aksesuar olarak da kombin yaratabileceğiniz en yeni atkı ve boyunluk modellerini paylaşıyorum.

Örgü atkı ve boyunluk modelleri arasın da farklı ve sıradışı atkı örnekleri de bulabilirsiniz. Boyunluk modelleri ise özellikle son yıllar da hem bayanlar hem de erkekler tarafından çok sevilerek kullanılıyor. Açıkcası çok fazla atkı kullanmayı sevmeyen ben boyunluk modellerini çok severek kullanıyorum. Hatta geniş boyunluk modellerini gerektiğin de baş çevreme de geçirip kendimi daha iyi koruma altına alabiliyorum.

Hadi bakalım marifetli hanımlar,,, Uzun kış gecelerin de elinize bir örgü modeli alarak hem keyif hem de kış için bir gereksinim örmek istiyorsanız işte size birbirinden güzel atkı örnekleri;)

13.JPG
2016-Kis-Atki-Modelleri.JPG
atkı modelleri.JPG
Çok-Şık-Örgü-Atkı-ve-Şal-Örnekleri-2014.JPG
farkli-orgu-atki-modelleri.JPG
firfirli-orgu-atki-modeli.JPG
orguatki-6f.JPG
orgu-atki-modelleri.JPG
orgu-atki-modelleri-4.JPG
puskullu-sepet-orgusu-pembe-mor-bayan-orgu-atki-ornegi.JPG
Şık-Örgü-Atkı-Şal-Modeli.JPG

FARKLI ATKI MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ