gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Örgü Bebek Etek Modelleri Bu Örnekler Bir Harika

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Örgü Bebek Etek Modelleri- Bu yazımızda başlıktan da anlaşıldığı üzere örgüden rengarenk hem kışlık hem yazlık model model bebek etek modellerini sizlere sunmak istiyorum. Kız bebeği olanlar severek inceleyeceğine eminim modelleri. Kız bebeklere pantolon yerine elbise etek tarzı şeyleri daha çok yakıştırıyorum ben. Daha cici cici oluyorlar sizce de öyle değil mi ama? Hele el emeği göz nuru örgü modeller olursa bu daha bir hoş olur. Düz örgü sıradan örülmüş örgü etekler bile harika cici görünüyor. Aşağıda hemen görüyorsunuz ki kat katlı örülmüş her katında ajurlu örgü modelinin kullanıldığı bir kışlık etek modeli görüyorsunuz. Sizlere dilerseniz bu örgü eteklerin üzerine çok yakışacak renkli örgü kız çocuk bolero modeli nasıl örülür buradan inceleyebilirsiniz.
    ajurlu kolay orguden katli model bebek etegi.jpg

İçinde bulunduğumuz yaz aylarına yakışan bir örnek. File işi tığ işi ile modeli oturtulan etek uçlarında bu sezon her alanda gördüğümüz püsküller çok yakışmış. Eteğin yanı başında yer alan örgüden çiçek motifi de çok şık görünüyor.

tig isi file orgu etek kisimlari puskullu bebek etegi.jpg

Yine göz dolduran özenle örülmüş tığ işi dantel işlemeli katlı bir bebek eteği daha. Belinde örgüden kemeri de ona uyum sağlamış. Yine yaz için çok uygun olduğunu düşünüyorum. Katlı modeller bebek etek modellerinde çok moda yine fırfırlı modeller de aynı şekilde bebek örgülerine çok yakışıyor.

tig isi dantel islemeli katli bebek etegi.jpg

Tığ işi örgülerde motifler sanki daha belirgin ve zarif ortaya çıkıyor değil mi? Bu sevimli mi sevimli kız bebek elbisesini hem örerken zevk duyacak hem de bebeğinize giydirirken zevk duyacaksınız.

delikli orgu motif islemeli yazlik bebek etegi.jpg

Örgü örerken dinlenmek daha fazla haz almak için bebek elbiselerini tercih edebilirsiniz. Hem kolay biten hem de bitene kadar merakla beklenen modellerdir. Sonunda nasıl bir model çıkacağı konusu adeta sonunu merakla beklediğiniz akıcı serüvene sahip bir roman kitabı gibi diyebiliriz.

onu fiyonk suslemeli orgu bebek etegi.jpg

Kendimleyim ve BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Beyaz olan 3. görseldeki örgü bebek etek modeline bayıldım. Çok şeker ikizlere işlesene lavişim :D

LaViNYaM bunu beğendi.
  3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Benim de içim gidiyor ama işte çok iyi anlamıyorum örgüden berbat ederim kesin etekten başka herşey çıkarabilirim sanırım :D hahaha

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Al benden de o kadar hiç anlamam :D Hatta örgü , dantel , dikiş gibi işleri hiç ama hiç sevmem :D

LaViNYaM bunu beğendi.
  5. didoşşlf

didoşşlf Forum Okuru

bayildim cok guzel etekler

LaViNYaM bunu beğendi.
Örgü Bebek Etek Modelleri Bu Örnekler Bir Harika konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek yelek örgü modelleri örnekler

bebek yelek örgü modelleri örnekler

erkek bebek yelek modelleri bebek örgü yelek modelleri örgü yelekleri Bebek yelekleri
  2. bebek örgü modelleri örnekleri

bebek örgü modelleri örnekleri

örgü örnekleri bebek örgü modelleri bebek modelleri örnekleri resimli örgüleri resimli bebeğiniz için örgü modelleri :) patik,şapka,kazak,elbise ve yelek modelleri buyrun hanımlar :) 5 6 7 8
  3. Bu harika örgü hırkalarında bir modellerine bakın

Bu harika örgü hırkalarında bir modellerine bakın

örgü Örgüden harika hırka modelleri arkadaşlar çok hoş modeller var görmenizi isterim.Beğenin birini seçin,örün yada ördürün kış soğuğunda sıcacık olun üşümeyin:)
  4. Harika minyatür bebek örgü modelleri

Harika minyatür bebek örgü modelleri

minyatür örgüler minyatür bebek yapımı oyuncak bebek örgü modelleri Harika,şirin,minyatür bebek örgü modellerini görmek istermiydiniz? Ama bunlar öyle bildiğimiz bebek örgü modeli değil tabiki.Oyuncak bebek örgü modelleri... Evet küçük hanımların annelik yaptığı oyuncak bebeklerine yapabileceğiniz minyatür örgüler.Küçük kızınızın,minik bebeğine sizde örebilirsiniz.Minyatür örgü olduğu içinde...
  5. Çok Şirin Örgü Kız Bebek Etek Modelleri

Çok Şirin Örgü Kız Bebek Etek Modelleri

Bebek örgü modelleri bebekleri kış ayların da soğuktan koruduğu gibi kıyafetlerine şirin kombinler oluşturmanıza da olanak sağlıyor. Kız bebeği olanlar daha iyi bilir ki bebekler daha doğdukları andan itibaren giyimlerinden aksesuarlarına kadar herşeyleri ayrı bir şirin ve süslü oluyor. Minik prensesler büyüdükçe özellikle etek ve elbise giymek için adeta inatlaşırlar. Bunu nerden mi biliyorum...

Sayfayı Paylaş