gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Örgü beden tablosu ölçüleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Örgü beden tablosu ölçülerini arıyorum. Örgü işine başlayacağım kısmet ise. Bu tabloda m s XL XXL gibi büyük bedenlere örerken hangi tablodan yararlanıylorsunuz kızlar ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar değerli misafirimiz.
    Aşağıdaki tablonun sizin işinizi göreceğini düşünüyoruz. Bu örgü tablosunda dediğiniz ölçülerin tamamına yer verilmiştir.

Örgü beden tablosu ölçüleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebekler için besin değer tablosu

bebekler için besin değer tablosu

17 aylık bebek beslenme tablosu 20 aylık bebek beslenme tablosu BESİN DEĞERİ TABLOSU Bütün besin maddeleri, kalori hesabı yapılırken 100 gr üzerinden hesaplanmıştır. Besinler Protein Karbonhidrat (gr)Yağ (gr)Kalori ETLERDANA Kıyma orta yağlı21-3.6120Kıyma yağlı20-8.2170But20-1103KOYUN Kıyma yağsız19-13200Kıyma orta yağlı18-16223Kıyma yağlı18-38430But18-18250SIĞIR Kıyma orta...
  2. Pratik Ölçüler

Pratik Ölçüler

ÜRÜN SU BARDAĞIYEMEK KAŞIĞIKAHVE FİNCANIArpa şehriyesi250 gr.15 gr.Bulgur200 gr.12 gr.60 gr. Fındık, Badem vb.100 gr.6 gr. 25 gr.Galeta Unu110 gr.İrmik170 gr.10 gr.55 gr.Kaşar peyniri (rende)65 gr.4 gr.25 gr.Karabiber7.5 gr.Kakao125 gr.8-9 gr.25 gr.Kuru fasulye200 gr.60 gr. Margarin180 gr.15 gr.50 gr.Makarna, şehriye250 gr.15 gr.Mısır unu150 gr.Mercimek200 gr.12 gr.60 gr. Nohut200 gr.12...
  3. uluslararası standart beden ve ayakkabı ölçüleri

uluslararası standart beden ve ayakkabı ölçüleri

bebek beden ölçü tablosu bebek ayak ölçüleri beden ölçüleri kıyafet ayakkabı tablosu Yabancı bir markadan bir tişört beğendiniz, beden ölçüsüne baktınız ama 12 rakamı size hiçbir şey ifade etmedi… Alışveriş yaparken zorluk yaşamamak için 34 – 36 gibi standartlarda olmayan beden ölçülerini öğrenmek ister misiniz? Türkiye’deki beden ölçüleri Avrupa’yla aynı olsa da, bazı ülkelerle farklılık...
  4. Uluslararası standart ayakkabı ve beden ölçüleri rehberi

Uluslararası standart ayakkabı ve beden ölçüleri rehberi

uluslararası beden ölçüleri jean beden ölçüleri jean ayakkabı bedenleri yabancı Hepimizin beden ölçüsü farklıdır...Bizde bedenler S-M-L-XL... yada 36-38-40... şeklinde devam eder ama yabancı ülkelerde beden ölçüleri farklıdır ve biz yabancı markalı bir kıyafet aldığımızda bedenleri anlamayabiliyoruz... Ben bu konuda imdadınıza yetiştim melekler ve sizlere uluslararası ayakkabı ve beden...
  5. Mutfakta kullanılan ölçüler tablosu hakkında bilgi

Mutfakta kullanılan ölçüler tablosu hakkında bilgi

Mutfakta kullanılan ölçüler tablosu hakkında bilgi istiyorum meleklerim bu hususta yardımcı olurmusunuz. Teşekkürler

Sayfayı Paylaş