gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Örgü botlar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2010 kışında bu örgübotlar çom modaydı büyük ihtimal 2011 yılındada yine moda olacağa benziyor.Yağmurlu havalarda giyilmesi uygun olmayan ama içinde bulunduğumuz şu güzel bahar havalarında son derece kullanışlı olan örgü botları sizler için paylaşıyorum=) [​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Pek tercih etmem kışın kullanışlı olacağını düşünmüyorum

Örgü botlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Kış Örgü Bot Modelleri

2010 Kış Örgü Bot Modelleri

bot çeşitleri bot modelleri ğğğğğğ ğğğğğ örgü modelleri örgü yapılışı Bu kış örgü botlar çok moda arkadaşlar...Şimdiden birçok bayanda görüyoruz...Gerçekten örgü botlar çok güzel duruyorlar ama ne kadar kullanışlı oldukları tartışılır... Yağmurlu karlı havalarda giyemeceğiniz örgü botları sadece kuru havalarda giyerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz... Şimdi geçelim örgü bot modellerine :tik:...
  2. Botlar

Botlar

Topuklu bot çizme seven melişlerim bunlar sizin için ideal (:
  3. bot

bot

botlardan satın alamıyor muyuz
  4. Bot Şeklinde Örgü Bebek Patikleri

Bot Şeklinde Örgü Bebek Patikleri

Kış ayların da minik ayakları sıcacık tutacak bot şeklinde bebek patik modelleri kız ve erkek bebekler için değişik renk ve modellerden oluşuyor. Sizler için en yeni bot şeklinde bebek patik modellerinden oluşan görselleri bu yazımız da paylaşıyoruz.
  5. Örgü Ev Botları Renk Renk Her Yaşa Ayrı Model

Örgü Ev Botları Renk Renk Her Yaşa Ayrı Model

Örgü Ev Botları- Dışarısı kadar ev ortamında da kendine özen gösteren vardır elbet dimi meleklerim. Hem özen göstermek hem rahatlık ve konfor adınadır bunlar. Gerek evde gerek misafirliğe gittiğiniz evlerde yanınızda götüreceğiniz örgü ev botlarına herkes hayran kalacak. Artık patikle out olmasa da ev botlarını görünce siz de hemen kendinize bir tane örmek isteyeceksiniz. Ev botu her yaşa her...

Sayfayı Paylaş