gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

örgü çanta modelleri aradığın model burda

Konu, 'Örgü Çanta Modelleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

burda model burda model kitapları kitabı kitabı modeli
    DÜZ ÖRGÜ İLE ÖRÜLMÜŞ ÇANTA[​IMG] GÜLLERLE ÜZERİ SÜSLENMİŞ[​IMG]

MOTİFLERLE YAPILMIŞ ÇANTA MODELİ

Tıg ile sık igne yapılmış[​IMG] döne döne örülmüş[​IMG] her sırada arttırmalar yapılmış[​IMG] Farklı renklerlede hoş bir görünüm olmuş[​IMG][​IMG]

Şiş ile bir taraftan ters diğer taraftan düz örülerek yapılmış[​IMG] Kenarlarına sacak yapılarak hoş bir görünüm kazanmış

Altı arttırılarak yapıldıktan sonra üstü düz arttırmadan sık iğne tekniği ile örülmüş[​IMG]

örgü çanta modelleri aradığın model burda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. örgü çanta modelleri

örgü çanta modelleri

Altı arttırılarak yapıldıktan sonra üstü düz arttırmadan sık iğne tekniği ile örülmüş.
  2. örgü çanta modeli

örgü çanta modeli

ğğğğğ ğğğ Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 640x458 ve 63KB ) Buraya Tıklayın
  3. 2010 örgü çanta modelleri

2010 örgü çanta modelleri

örgü çanta modelleri anlatımlı 2010 örgü çanta modelleri 2010 örme Şimdiye kadar örgü çanta kullanmadım ama bu modeller gerçekten çok hoşuma gitti valla becerikli biri olsam alacam elime malzemeyi örecem ama nerdeee:DKıyafetlerinizle oldukça uyum sağlayacağını düşündüğüm birbirinden hoş renk ve modellerde örgü çantaları sizlerle paylaşıyorum hanımlar şimdiden sizlere kolay gelsin=)
  4. Fırfırlı Örgü Çanta Modeli

Fırfırlı Örgü Çanta Modeli

çanta modeli örgü modelleri Hadi bakalım bayanlar şimdi örgü çanta kullanmanın tam zamanıdır diyerek sizlere çok şık ve bir o kadarda kullanışlı fırfırlı örgü çanta modelini hatta sıkı durun:D yapılışını paylaşıyorum.Hamarat hanımlara kolay gelsin:tik: RENK NO: 188 (4 yumak) ŞİŞ NO: 5 TIĞ NO: 0 ÖRGÜ ŞEKLİ: düz örgü, 3′lü trabzan Yapılışı:50 ilmek başlanarak 33 cm düz örgü örülür, ilmekler...

Sayfayı Paylaş