gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Örgü cüzdan modeli ve yapılışı

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

örgü cüzdan örgü cüzdan modelleri yapılışı yapılışı örme Çok şirin ve bir o kadar renkli özellikle bozuk paralarınızı koymaya yarayacak bu güzel örgü cüzdan modelini ve yapılışını sizler için veriyorum
    Yapılışı: 5 zincir çekip halka haline getiriniz sonra içlerine 10 sık iğne yapınız her sırada gerekdiği kadar iç kısımlardan artırma yapınız büzmesin düzgün bir şekilde ilerlesin sonra istediniz büyüklüğü elde edince örme işini sonlandırınız sonrada ikiye katlayınız fermuar dikiniz...

Boncuklada süsleye bilirsiniz.

Örgü cüzdan modeli ve yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgüden fular modeli ve yapılışı

Örgüden fular modeli ve yapılışı

fular modelleri ve yapılışları fular modelleri ve yapılışı KULLANILAN MALZEMELER Bir yumak renk:3471 Bir yumak renk:5090 Tığ Sıfır numara(0) Cetvel 30 cm. UzunluğundaYAPILIŞI Beş direk dört kutudan oluşacak trabzanı yüz yirmi kutu olana kadar zemini hazırlayınız.İpi koparınız. Kutucukların uzun tarafı olmak suretiyle her kutuya on beş tane dolgu doldurarak oklava sistemi gibi cetvele...
  2. Tülün ve örgünün birleştiği kazak modeli yapılışıyla

Tülün ve örgünün birleştiği kazak modeli yapılışıyla

kumaş bluz modelleri tül bluz modelleri tüllü kazak tüllü kazak tül MALZEMELER. SAFİR COLOUR PIRLANTA YÜN ŞİŞ NO 5 TIĞ NO 4 BERE : 70 İLMEK 20 CM ÖRÜLÜR. BLUZ: ARKA 70 İLMEK 41 CM DÜZ ÖRGÜ ÖN 80 İLMEK 41 CM DÜZ ÖRGÜ VE TOP YAKA 76 İLMEK 10 CM 1 TERS 1 YÜZ MANŞET 48 İLMEK 9 CM 1 TERS 1 YÜZ KOL 150×44CM TÜL KUMAŞ
  3. Örgü Kasket Modeli ve Yapılışı

Örgü Kasket Modeli ve Yapılışı

kasket şapka modelleri ve yapılışları kasketli şapka yapımı anlatımlı örgü kasket modelleri kasketli ve yapılışı Kızlar kasket örmek istermisiniz buyrun size kasket modeli ve anlatımlı yapılışı :tik: Modelin Yapılışı · Tepeden başlanır, 12 zincir çekilir · Önce dairenin etrafında sık iğne yapılır · 4 er zincirlik dilimlere ayrılır ve üçlü zincir çekilerek yapılan 12 dolgu ile doldurulur....
  4. Örgü penguen modeli ve yapılışı

Örgü penguen modeli ve yapılışı

Çok şirin çocuk odalarında aksesuar olarak kullanabileceğiniz örgü penguen modelini ve yapılışını sizler için veriyorum • İlk olarak sarı ipi kullanarak pengueninizin gagasını, boynunu ve ayaklarını örün. Yapmanız gereken tek şey düz örgü ile küçük parçalar yapmak. • Daha sonra beyaz iple pengueninizin karın kısmını örün. • Bir sonraki adım siyah ipi kullanarak sırt ve baş kısmını örmek. •...
  5. Çiçekli Örgü Şapka Modeli ve Yapılışı

Çiçekli Örgü Şapka Modeli ve Yapılışı

şapka modelleri ve yapılışları örgü şapka modelleri ve yapılışları örgü bebek 2011 Kız çocukları için kış aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz son derece şık ve yapılışı pratik örgü şapka modelini ayrıca açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyor, kolaylıklar diliyorum. Yapılışı:7 zincir çekin. Üzerine sık dişle dolgu yapın. 2. sırda bir tek bir çift batın. 3. sırada gene arada çift...

Sayfayı Paylaş