gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

örgü işlerine boncuk ekleme

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. sorgu

sorgu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap: örgü işlerine boncuk ekleme

anladım ve işime yarayacağından eminim.çünkü bebek elbiseleri,oyuncak falan örüyorum.teşekkür paylaşım için.

örgü işlerine boncuk ekleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgüye boncuk ekleme

Örgüye boncuk ekleme

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Boncuk İşi Tepsi Örtüsü

Boncuk İşi Tepsi Örtüsü

boncuklu tepsi örtüsü boncuk işi nasıl yapılır boncuk işi tepsi örtüsü boncuklu yapılışı yapılışı Boncuklarla süslenip şık bir görüntü yaratılmış ben çok beğendim bakalım sizde beğenicekmisiniz:)
  3. ~~ boncuk işi salon takımları ~~

~~ boncuk işi salon takımları ~~

boncuk işi boncuk işi salon takımı boncuktan salon takımı boncuklu örnekleri pul takımları Yıllardır evim ve kendim için el işleri yapıyorum. Her türlü el işleri yapabiliyorum. Çocuklar okula gidince kalan vakitlerimi böyle değerlendiriyorum. Bir yerden sonra artık kendime biraz da olsa gelir elde edebilir miyim diye düşündüm ve denemeye karar verdim. El emeği ve göznuru çalışmalarımı satışa...
  4. Çeşitli Örgü-Boncuk Takılar

Çeşitli Örgü-Boncuk Takılar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş