gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Örgü kemer modeli

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

örgü kemer modelleri örgü kemer modelleri örnekleri Örgü işlerinden hoşlanıyorsanız sizler için kıyafetlerinizin üzerinde oldukça şık ve farklı bir görünüm elde edebileceğiniz örgü kemer modelini ve nasıl yapıldığının açıklamalı tarifini veriyorum
    Yapılışı:6 zincir çekip tunus işi örgü ile 8cm uzunluğunda 5 adet parça
    örülür ve metal halkalara dikilir Daha sonra yine 6 zincir çekip 95cm
    uzunluğunda ve 56cm uzunluğunda iki ayrı parça tunus işi örülür ve bu parçalar da halkalara dikilip kemer tamamlanır
    Tunus işi : Genellikle şiş-tığ ile yapılan bir teknik fakat küçük parçalarda normal tığ ile de yapılır
    İstenen sayıda zincir çekilir her bir zincirden ilmek uzatılıp tığ üzerine toplanır
    Örgünün diğer ucunda tığ ile 2'şerli olarak zincirler kapatılıp tekrar başa dönülür Bu kez alt sırada oluşan dikey ilmeklerden iplik çekilerek tığda toplanır dönüşte yine 2'şerli kapatılarak devam edilir

Örgü kemer modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kemer Modelleri...

Kemer Modelleri...

kemer modellerı kemer modelleri
  2. Ed Hardy Kemer Modelleri

Ed Hardy Kemer Modelleri

Ed Hardy Kemer Modelleri Bazen kurukafa bazen dalında açan pembe çiçekler bazense vahşi bir kaplan figürü ile yakaladığı asi ruhu aksesuar ve giyim modellerine yansıtan Ed Hardy markasının kemer modelleri yine çok ses getireceğe benziyor. Yeni sezon kemer modellerinde siyah renge alternatif olarak mor tonları ve beyaz renk ağırlıklı olarak kullanılmış. Metal zımbaların yanı sıra...
  3. ßeLeN' den örgü kemerler

ßeLeN' den örgü kemerler

örgü kemerler Heyy melek! Birbirinden şık örgü kemerler her kıyafetle kolayca kombine edilebilcek ister günlük ister şık bir elbisenin üstüne tarz misali .. tabii tarz derken senin tarzınsa .. bu benim favorim pek bi beğendim :) bileklik gibi bile kullanılan bir model.. :):) Pek bi iddaalı olmuş.. ben bunları saçıma bant diye bile takarım ya :) bunu boynuma atkı yapar düşman...
  4. Çok Şık Örgü Kemer Modelleri 2012

Çok Şık Örgü Kemer Modelleri 2012

örgü kemerler örgü kemer modelleri bayan kemer modelleri 2012 Bu yıl pantolonlarımıza, elbiselerimiz gömleklerimizin üstüne bol bol kemer takacağız melekler, trend bu :) Çeşit çeşit kemerlerin içinde örgü kemerler çoklukla kullanılacak. Şimdi sizlere örneklerini sunacağımız deri ve hasırdan tasarlanmış çeşit çeşit kemerleri siz de kıyafetlerinizde tercih edebilirsiniz.. :)

Sayfayı Paylaş