gebe
  1. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

Örgü kolyeler!!! :D

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında sılam_nisa tarafından paylaşıldı.

örgü kolyeler Hanımlar bir çoğumuz örgü yapmasını biliyoruz değil mi?Peki örgü kolye yapmasını biliyor musunuz?Hadi onu da öğrenelim meleklerim :D

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Malesef ben örgü yapmasını bilmiyorum ama istersem arkadaşlarım yapar sağolsunlar:D ayrıca çokkkk beğendim örgüden kolyeleri emeğine sağlık

3. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  4. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    çitosum bende yaparım belki nasip olur İst tanışırız getiririm sana :D imzandaki tavuğa bayıldım :deli:
    bende beğendim dileğim deniycem yapmayı :D

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Canım benim çok sağoll birtanem inan vermiş kadar oldun:kiss:gönlü bol arkadaşım:)

sılam_nisa bunu beğendi.
Örgü kolyeler!!! :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Spiral Örgü Kolye ve Küpe

Spiral Örgü Kolye ve Küpe

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. örgü incili kolye modelleri

örgü incili kolye modelleri

örgü kolye modelleri incili kolye modelleri kolyenizi kendiniz örün evet evet yanlış okumadınız örgü kolyeden bahsediyorum :D:D buyrun nasıl ama büyüleyici bir kolye çıkmış ortaya dimi :D:D İncili Örgü Kolye
  3. Dantel Örgü Kolyeler

Dantel Örgü Kolyeler

örgü kolyeler lace necklace Tamamı el yapımı ne çok güzel örülmüş detayına kadar özenilmiş dantel kolyeler..
  4. Örgüden kolye küpe bilezik  yapımı

Örgüden kolye küpe bilezik yapımı

bu konu,örgüden bileklik,örgüden küpe yapımı hakkında bilgi vermektedir Birbirinden güzel örgüden takı modellerimizle tekrar merhaba meleklerim.Eminim hepinizin zevkine göre bir model vardır burda.Şahsen ben hepsini de çok beğendim .Biz hanımlar kıyafetlerimizle kombin olacak aksesurları hiç eksik etmeyiz.Mutlaka giyeceğimiz kıyafete uygun takılarla donanırız.Elimizde yeterince aksesuar...
  5. Örgüden çok şık kolye modelleri

Örgüden çok şık kolye modelleri

Bayanların olmazsa olmaz aksesuarı olan takı lar hem kıyafetlere hemde görünüme şıklık katıyor.Bazen kıyafetlerimize uygun aksesuarlar bulamayabiliyoruz.Maheretli hanımlar bunun da çözümünü bulmuş örgüden çok şık aksesuarlar tasarlamış.Biz örgüden aksesuarlardan biri olan kolye modellerini sizler için araştırdık.Rengarenk iplerle ya da tek renk ile çeşit çeşit kolye modellerini görünce çok...

Sayfayı Paylaş